Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Murowana Goślina

Obszar usług: Murowana Goślina - powiat poznański.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w sieci. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza usługa była permanentnie odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu www polegająca na zakodowaniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wczytywała się dobrze na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po skończeniu przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się expressowo w wyszukiwarce ponieważ są wdrażane poprawnie i zgłaszane zaraz po ukończeniu portalu do indeksu Google na podstawie mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas strona internetowa jest w każdym aspekcie dostosowana do gałęzi branży i grupy finalnej, pod jaką jest opracowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To kreatywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Murowana Goślina

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne odnośnie ceny i jakości wizytówki stron www. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od masy aspektów. Najważniejsze z nich wymienione są w formie pytań w naszym formularzu, z którego warto skorzystać w celu prostszego oraz bardziej szczegółowego oszacowania ceny stworzenia strony www. Portale, które projektujemy, spełniają w pełni wymagania wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą zasadniczo znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Przemyślanie stworzona i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy również bez wersji z systemem edycji treści. Po wykonaniu projektu otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa nowe profity w postaci: odsłon strony, zgromadzeniu dodatkowej ilości partnerów biznesowych oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Murowana Goślina

Czy posiadasz już własną stronę www, której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się ustalić gdzie leży powód takiej sytuacji. W obszar naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania i nie zawsze jest opłacalna. Czasami o wiele prościej zrobić stronę www od podstaw zaoszczędzając czas i finanse. Wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle jest jednak tak, iż nasza strona www zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego dodatkowo oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja witryn może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony celem omówienia szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy www istotna jest też obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej skuteczność i konkurencyjność. Niezwłocznie namawiamy do kontaktu z nami w celu omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Murowana Goślina

Filarem efektywnej widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już w początkowym etapie jej tworzenia, tak aby uniknąć na przyszłość późniejszych kosztów. Niejednokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemami mało widocznej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją strony www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się zmienić aby udoskonalić jej kondycję oraz pozycję w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z najważniejszych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści oraz artykuły z wykorzystaniem zasadniczych wyrazów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Murowana Goślina

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia strony www warto szczególnie zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a użytecznością. Klienci, jak również sami wykonawcy, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć kłopotu z zauważeniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy co więcej przywiązują uwagę na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji portalu, ale także i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych usług. A więc w wypadku gdy masz wrażenie, że Twoja strona www nie działa prawidłowo, to przyszedł najlepszy czas, by się z nami skontaktować. Wykonamy dla was usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa podjąć działania. Nierzadko potrzebny jest kompletny remont, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci i nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Z reguły nieustannie zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy tekstu. Stosownie jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga