Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Kraków

Obszar usług: Kraków, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Krzeszowice, Liszki, Michałowice, Mogilany, Skała, Skawina, Słomniki, Sułoszowa, Świątniki Górne, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych lokalnych firm o mniejszym lub większym zasięgu działalności. Nasze nowoczesne strony www spełniają wymagania stawiane przez wyszukiwarkę Google, co zapewnia im bardzo dobrą widoczność na tle konkurencji.


Internet to doskonałe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet małe i średnie przedsiębiorstwa, dzięki tym możliwościom, mogą prowadzić sprzedaż krajową i/lub zagraniczną. E-commerce zmieniła zupełnie filozofię działania wielu podmiotów konkurujących o uwagę potencjalnego kontrahenta. Ponadto, poprzez działalność w internecie, można zdobyć o wiele więcej klientów.


Już dziś powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Zwiększenie widoczności w internecie pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy gotową witrynę www tak, by była wizytówką Twojej firmy w internecie. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technice RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami już teraz!PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania strony www, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się układu do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje zasugerowana dana strona internetowa, powinien w krótkim czasie zorientować się w jej konstrukcji, logicznym układzie i bez trudu odczytać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu takie przygotowanie witryny, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na wybrane frazy i słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich informacji i zmian, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby pozyskać klientów, potrzebujesz czegoś więcej niż tylko dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi. Ważną częścią marketingu internetowego jest właśnie firmowa strona www, poprzez którą wypromujemy skutecznie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www przez nas poparte jest analizą rynku danej branży, działań konkurencji i i wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu (celu) w prostej linii doprowadzi do zwiększenia konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kraków

Od ponad 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy szybkie, mobilne i przejrzyste strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od stopnia rozbudowania projektu, a co za tym idzie, czasu który trzeba poświęcić na jej wykonanie. Warto się zapoznać z formularzem w zakładce Wycena, dostępnym w naszej ofercie, by oszacować już teraz, jaka będzie cena strony internetowej Twojej firmy. Każde nasze wykonanie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży i specyfiki działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop projekt strony www. Po zapoznaniu i pełnej Twojej akceptacji, projekt graficzny strony www następnie jest poddany kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, bądż w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS w panelu WordPress. Na życzenie klienta możemy także zakodować stronę www w wersji nieedytowalnej. Zapewniona także przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, co jest podstawą efektu widoczności w wyszukiwarce Google i wyraźnym sygnałem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, estetyczny i funkcjonalny serwis www dokładnie dopasowany do działalności Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kraków

Strony internetowe mają duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne błędy mogą negatywnie oddziaływać na potencjalnych klientów. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by zwiększyć jej konwersję. By utrzymać strony www na odpowiednim poziomie widoczności i zapewnić im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich systematyczna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości czy umiejętności, to zapewnimy Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi głównie aktualizacja silnika strony, modułów, szablonu czy zapewnienie responsywności. Istotne są także aktualizacje w przypadku posiadania strony www z edycją treści CMS w panelu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Zapraszamy do skontaktowania się z nami. Wykonamy rzetelny bezpłatny audyt Twojej strony www, a następnie zaproponujemy najlepsze rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kraków

Optymalizacja SEO strony firmowej jest niezwykle ważnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez nas już na wczesnym etapie tworzenia strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Wykonujemy także całkowicie darmowy, rzetelny audyt strony www już istniejącej, pozwalający zidentyfikować wszystkie nieprawidłowości rzutujące na jej niską indeksację w Google. Następnie przechodzimy do konkretnych rozwiązań, by Twoja strona internetowa działała idealnie. Duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami Seo, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na stronę firmową jest unikalny, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów Google. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty Seo, dzięki czemu otrzymujesz od kilku do kilkunastu różnych tekstów, budujących bardzo dobre zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się z nami i sprawdź to!Strony www Kraków

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio stworzona strona www wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji i przyczyni się do odniesienia sukcesu w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od określenia celu jaki ma spełniać dana strona i grona odbiorców, do których oczekujemy dotrzeć. Następnie określamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie, by były zrozumiałe i zamieszczone tak, aby użytkownik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał konkretne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą walory estetyczne strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i kolorystyka zapewniają przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez nas strony internetowe są w pełni zoptymalizowane i nowoczesne. Stawiamy na prostotę oraz odpowiednią optymalizację witryny, co w zupełności spełnia wszelkie wymogi algorytmów Google.Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nadążyć za ciągle rozwijającą się technologią, firmy muszą zadbać o to, aby ich strony internetowe były w pełni działającym narzędziem marketingowym. Gdy dysponujesz już własną witryną www i zaczynasz zauważać, że Twoja strona internetowa przestaje funkcjonować właściwie, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowego i świeżego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie dokonamy całościowej analizy strony internetowej i zaproponujemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy mieć świetnie stworzoną firmową witrynę www. Bardzo ważna jest jej odpowiednia obsługa, by wszystko stale sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w pełni dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Gdy zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę www pod kątem zmiany szaty graficznej, struktury i użyteczności. Na bieżąco wykonamy wszelkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym kompleksową optymalizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga