Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Kazimierza Wielka

Obszar usług: Kazimierza Wielka, Bejsce, Czarnocin, Opatowiec, Skalbmierz.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym wymiarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www wypełniają zasady nakładane przez wyszukiwarki, co zapewnia im bardzo dobrą lokalizację w wynikach wyszukiwania.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet małe i średnie działalności, dzięki gigantycznym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie pogląd na funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o uzyskanie potencjalnego klienta. Notabene, dzięki internetowi, jest duża szansa przyciągnąć o sporo więcej odbiorców naszych towarów bądź usług.


Już teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o Twoim biznesie. Wzrost widoczności w internecie pozwoli Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji działającą stronę www tak, aby była wizytówką Twojego biznesu w internecie. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania serwisu internetowego, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się wyglądu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana strona internetowa, powinien w krótkim czasie rozpoznać się w jej logicznym układzie, oraz bez najmniejszego kłopotu odnaleźć poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie witryny www, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na wybrane frazy oraz słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych usprawnień, witryna internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać klientów, z pewnością potrzeba Tobie więcej aniżeli tylko dobrego produktu i fachowej obsługi klienta. Istotną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz efektywnie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej oraz wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do przyrostu kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kazimierza Wielka

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje lekkie, responsywne i przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia rozbudowania projektu, co ma wpływ na ilość, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Prosimy także skorzystać z formularza wyceny witryny www, który dostępny jest na naszej stronie www, aby sprecyzować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde nasze zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży oraz specyfiki działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny w następnej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię klienta jesteśmy w stanie również zbudować witrynę w wersji systemu CMS. Gwarantowana także przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, co jest podstawą indeksacji strony w wyszukiwarce Google oraz ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, czytelny a także funkcjonalny serwis www odpowiedni do zakresu Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kazimierza Wielka

Wizytówka strony w sieci ma wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie wysokim poziomie widoczności a także zagwarantować im sprawną pracę, konieczna jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości oraz umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Istotne są także aktualizacje systemu WordPress w sytuacji użytkowania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy dogłębny bezpłatny audyt Państwa strony internetowej, a kolejnie zaoferujemy najkorzystniejsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kazimierza Wielka

Optymalizacja SEO strony www jest Niezmiernie niezbędnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na czołowej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez nas już na wstępnym etapie projektowania strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Oferujemy również bezpłatnie, profesjonalny audyt strony www która już istnieje, ułatwiający zlokalizować wszelakie błędy które odwzorowują na jej niską indeksację w Google. W następnej kolejności możemy przejść do właściwych rozwiązań, tak aby wasza witryna www pracowała idealnie. Także duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie tekst na stronę www jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Pamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, po czym my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych tekstów, budujących bardzo dobre zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź nas!Strony www Kazimierza Wielka

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio utworzona strona www wyróżni Twoją firmę w odniesieniu do konkurencji oraz przyczyni się do znacznych efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki powinna pełnić dana strona i grona klientów, do których oczekujemy dotrzeć. Po czym ustalamy jakie dane powinne znajdować się na stronie, tak by były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał konkretne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą atrakcyjność strony, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Układ oraz koloryzacja gwarantują miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Przygotowane przez nas strony internetowe są w pełni zoptymalizowane i nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz należytą optymalizację strony, co doskonale spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By podążyć za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, żeby ich witryny www wyróżniały się w pełni sprawnie działającym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz do dyspozycji już własną witryną www i zaczynasz zauważać, że Twoja witryna internetowa przestaje działać bezawaryjnie, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Fachowość naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny internetowej i zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy mieć doskonale wykonaną firmową stronę internetową. Bardzo istotna jest jej fachowa obsługa, by całość bez przerwy sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, doskonale dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Jak tylko zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy graficznej, całokształtu i właściwości. Niezwłocznie dokonamy wszystkie naprawy, zapewniając na końcu kompleksową modernizację strony www. Czekamy na kontakt!


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga