Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Pyrzyce

Obszar usług: Pyrzyce, Bielice, Kozielice, Lipiany, Przelewice, Warnice.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym zasięgu. Tworzone przez nas nowoczesne strony www wypełniają wytyczne nakładane przez wyszukiwarki internetowe, co gwarantuje im dobrą lokalizację wyszukiwarkach internetowych.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet małe i średnie działalności, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie metody działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o zainteresowanie potencjalnego klienta. Dodatkowo, za pomocą działalności w sieci, można osiągnąć o wiele więcej klientów naszych towarów a także usług.


Już teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej działalności. Podniesienie aktywności w sieci pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już stronę internetową tak, aby była wizytówką biznesu w internecie. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania strony internetowej, polegająca na samoistnym ułożeniu grafiki strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje oddana dana strona internetowa, powinien momentalnie rozpoznać się w jej logicznym układzie, i bez najmniejszych kłopotów wyszukiwać poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie portalu, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na poszczególne frazy lub słowa kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych modyfikacji, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna i sowicie oceniana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać kontrahentów, potrzebujesz coś więcej niż tylko dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu w sieci jest właśnie firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurentów i wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do przyrostu konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Pyrzyce

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy szybkie, responsywne oraz czytelne witryny www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru rozbudowania usługi, co ma wpływ na ilość, czasu potrzebnego do jej ukończenia. Warto także skorzystać z formularza wyceny witryny, który dostępny jest na naszej stronie www, aby sprecyzować od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde jedno zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży oraz charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny strony następnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją prośbę możemy także zaprogramować stronę internetową w wersji bez edycji treści CMS. Gwarantowana również przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem widoczności strony w wyszukiwarkach oraz wyraźnym sygnałem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, schludny i praktyczny serwis www dokładnie dopasowany do branży Twojej działalności. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Pyrzyce

Wizytówka strony www ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności a także zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to z wielką chęcia zapewnimy wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w przypadku użytkowania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu administracyjnym systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Pyrzyce

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szczególnie istotnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na czołowej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez nas już we wczesnym etapie projektowania witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Proponujemy także w 100% bezpłatny, dobry audyt strony www istniejącej, ułatwiający wyszukać wszystkie nieprawidłowości które wpływają na jej niską indeksację w Google. W następnej kolejności możemy przejść do właściwych rozwiązań, aby Państwa strona internetowa była skuteczna. Niemały nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Państwa artykuł na stronę www jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Nie zapomnij! Płacisz raz za artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu innych artykułów, wspomagające super zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź to!Strony www Pyrzyce

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Należycie utworzona strona www wyróżni Państwa firmę względem konkurencji oraz spowoduje odniesienie sukcesu w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki powinna spełniać dana witryna i grupy odbiorców, do których spodziewamy się dotrzeć. Po czym określamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie, by były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, aby użytkownik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał precyzyjne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podwyższają jakość witryny, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz koloryzacja zapewniają miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą agencję strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę i prawidłową optymalizację www, co całkiem spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za wciąż rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, ażeby ich strony internetowe były w pełni skutecznym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy posiadasz już własną witryną www oraz zaczynasz odnosić wrażenie, że Twoja strona internetowa przestaje pracować zadowalająco, to warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie innowacyjnego wyglądu, w sam raz do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny www, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny oraz zaproponujemy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy posiadać znakomicie wykonaną firmową stronę www. Bardzo istotna jest jej prawidłowa obsługa, aby wszystko bez przerwy sprawnie działało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, doskonale dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Kiedy zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę internetową odnośnie do zmiany szaty wizualnej, rozłożenia i funkcjonalności. Ekspresowo dokonamy różne naprawy, zapewniając w efekcie końcowym całościową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga