Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Zielona Góra

Obszar usług: Zielona Góra, Babimost, Bojadła, Czerwieńsk, Kargowa, Nowogród Bobrzański, Sulechów, Świdnica, Trzebiechów, Zabór.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy solidne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza usługa była permanentnie odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na zakodowaniu źródła kodu strony w taki sposób aby wczytywała się dobrze na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność portalu ustalana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się szybko w Google gdyż są wykonywane solidnie oraz zgłaszane tuż po wykonaniu portalu do indeksacji Google przy pomocy mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna jest we wszelkim aspekcie przystosowana do gałęzi biznesu i grupy finalnej, dla której jest przygotowywana. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami tajemnic. To owocna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Zielona Góra

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny i jakości wizytówki stron www. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od dużo aspektów. Te podstawowe z nich wymienione są w formie pytań w naszym formularzu, z którego warto skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej doprecyzowanego podania kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które tworzymy, spełniają w pełni warunki poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą kolosalnie ważną z punktu widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Dobrze zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kodujemy również bez wersji CMS. Po wykonaniu projektu dostajesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa nowe korzyści w postaci: większych wyświetleń, sprowadzeniu dodatkowych partnerów biznesowych oraz zleceń. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Zielona Góra

Czy dysponujesz już swą stronę www, co do której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy wybadać gdzie jest powód tego stanu rzeczy. W zakres działania naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania i nie zawsze ma sens. Czasami lepiej zaprojektować portal www od początku przyoszczędzając czas oraz pieniądze. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Często jest jednak tak, że nasza strona zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej modernizacji, dlatego też oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa witryn może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy więc do kontaktu z nami celem omówienia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy portalu www znacząca jest też obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej użytkowość i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Zielona Góra

Filarem efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest dopilnować tego już na samym początku jej tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości powtórnych środków pieniężnych. Wielokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemem słabej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania portalu www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co trzeba uczynić aby podnieść jej kondycję i widoczność w Google. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z fundamentalnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści i artykuły wykorzystując kombinację zasadniczych słów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Sprawdź to!Strony www Zielona Góra

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia strony www należy w szczególności wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a łatwością w obsłudze. Klienci, jak też projektanci, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć kłopotów z zauważeniem o czym jest witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci co więcej zwracają uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji strony, ale także i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych usług. A więc w przypadku gdy odnosisz odczucie, że Wasza strona nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł stosowny moment, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy dla was bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu w Google. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu zabrać się za działania. Nierzadko jednak konieczna jest modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci i nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły nieustannie zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, fotografii czy tekstu. Mądrze jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez nas usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


A więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga