TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Tworzymy szybkie mobilne strony www z CMS i SSL


Strona internetowa to w dzisiejszych czasach podstawowe i niezbędne narzędzie marketingu internetowego, służące by dotrzeć do jak największej rzeszy klientów. Obecnie jest to niezbędny element promocji Twojej firmy oraz komunikacji między Tobą, a klientem. Projektujemy i tworzymy responsywne strony internetowe, zwanymi również responsywnymi stronami RWD działające na każdym urządzeniu mobilnym.


Świadczymy kompleksowe usługi od projektu wstępnego, jego kodowanie i wdrożenie po efekt końcowy w postaci gotowej strony www na waszym serwerze. Pomagamy w wyborze hostingu dostosowanego optymalnie do potrzeb danej witryny oraz wszelkich formalności i konfiguracji technicznych z tym związanych. Projekty stron www tworzymy od podstaw dostosowując ją do indywidualnych potrzeb jej użytkownika. Dzięki temu nasze strony uzyskują indywidualny, nieszablonowy charakter.


Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Posiadamy niezbędne w tym zakresie doświadczenie oraz wiedzę. W konkurencyjnych cenach otrzymujesz od nas gotową stronę, która z pewnością na siebie zarobi!Wyceń bezpłatnie projekt

PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSL

Strony www z myślą o Twoich kontrahentach!

gotowe rozwiązania dla firm oraz osób indywidualnych

Każda wykonana przez nas strona www – bez względu na to, czy gra toczy się o mobile strony internetowe RWD czy AMP z CMS jest w każdym calu dobrana do niuansów branży i grupy docelowej pod którą jest przygotowywana. Znamy się bowiem nie tylko na technicznej stronie projektów, ale także marketing w sieci nie ma przed nami sekretów. To mieszanka wiedzy, którą pragniemy wykorzystać dla Państwa w odniesieniu sukcesu! Zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia zakresu działań jaki dla was i dla nas będzie niezbędny. Zachęcamy również do skorzystania z oferty tworzenia stron w technologii AMP.


Możliwość instalacji certyfikatu SSL (Certyfikat klucza publicznego). Jego zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa przesyłania danych dzięki ich szyfrowaniu. Zwiększa on również wiarygodność Twojej witryny oraz ma wpływ na lepsze jej pozycjonowanie. Znakiem zainstalowanego certyfikatu SSL jest znak zamkniętej kłódki obok Twojego adresu strony.


Nasze portfolio

Strona którą od nas otrzymujesz jest


 • Zoptymalizowana pod dalsze pozycjonowanie SEO
 • Szybko działająca dzięki poprawnej optymalizacji
 • Bez błędów semantycznych W3C
 • Dostosowana do branży oraz jej użytkowników
 • Działająca na urządzeniach mobilnych
 • W konkurencyjnych cenach
 • Edytowalna w CMS WordPressZAPRASZAMY DO KONTAKTU!Podstawowe etapy tworzenia stron www


Tworzenie stron internetowych to bardzo czasochłonny oraz wieloetapowy proces w którym wykorzystuje się wiele specjalistycznych umiejętności. Każda projektowana i tworzona strona www wymaga rozpoznania potrzeb, analizy branży oraz oczekiwań naszych klientów. Poniżej opiszemy kilka etapów od projektowania do wdrożenia strony internetowej.


1. Zbiór i analiza niezbędnych informacji

Pierwszym i jednym z najważniejszych etapów projektowania strony www jest poznanie oczekiwań klienta, zbiór informacji i danych niezbędnych do dalszej pracy nad projektem, a także analizie samej branży oraz poznaniu głównej grupy docelowej odbiorców, ma to zasadniczy wpływ na kolejne etapy tworzenia witryny www. Abyśmy mogli jak najsprawniej przeprowadzić cały proces tworzenia aż do gotowej witryny www już na samym początku potrzebujemy podstawowych informacji tj.:

 • Czy posiadasz już własną domenę oraz hosting?
 • Czy posiadasz własne teksty które chcesz umieścić na swojej nowej stronie?
 • Czy dysponujesz materiałami dodatkowymi tj. zdjęcia, fotografie i materiały multimedialne lub inne dokumenty które mają znaleźć się w serwisie www?
 • Czy posiadasz własne logo do strony?
 • Czy masz ogólnie jakąś swoją koncepcję kolorystyczną, wizualną lub inne pomysły które chciałbyś wdrożyć do projektu?


Zbiór powyższych informacji ma dla nas zasadnicze znaczenie na określenie czasu wykonania oraz oszacowania kosztu naszej pracy. Powyższe pytania przedstawione zostały w formularzu wyceny, więc jeśli nie chcesz tracić czasu na pisanie i odpowiadanie na poszczególne pytania wystarczy że zaznaczysz je w naszym formularzu i wyślesz go do nas. Wycena jest w pełni darmowa i do niczego nie zobowiązuje.


2. Planowanie procesu i projektowanie strony www

Na podstawie zebranych informacji i danych w etapie 1 ustalamy ogólną architekturę witryny, tj.:

 • Nawigacja strony, ilość i nazwy zakładek jakie mają znaleźć się w serwisie
 • Podział elementów na poszczególnych zakładkach
 • Niezbędne mechanizmy które ma zawierać serwis przykładowo formularz kontaktowy, mapka google
 • Rozmieszczenie informacji, oferty oraz danych na stronie


W skład projektowania i planowania wchodzi również projekt graficzny strony głównej serwisu jego podstron oraz elementów funkcjonalnych. Przydatne są tutaj informacje na temat grupy docelowej zebrane w poprzednim etapie tak aby design witryny internetowej był atrakcyjny dla odwiedzających.


3. Tworzenie strony www – kodowanie i programowanie strony internetowej

Kolejnym etapem w którym powyższe informacje zostały w pełni ustalone, zaprojektowane i zaakceptowane jest tworzenie rzeczywistej witryny www. Wykorzystuje się do tego wspomnianą na samym początku kombinację podstawowych języków programowania HTML, CSS, PHP, JS oraz SQL, z zachowaniem wszelkich zasad poprawnej optymalizacji SEO strony. Zakodowane zostają wszystkie zakładki i jej mechanizmy tj. formularze, menu nawigacyjne oraz inne funkcjonalności witryny www. Proces ten natomiast dzieli się na dwie części:

 • Frontend, jest to część tworzenia www, która jest widoczna dla użytkownika np. animacje elementów, obrazków
 • Backend z kolei to część programowania, która nie jest widoczna na pierwszy rzut oka dla odwiedzającego. Odnosi się bowiem do elementów związanych z zapytaniami do bazy danych oraz serwera (np. wyświetlanie jakiegoś wyniku na stronie)


Dużym ułatwieniem zarówno dla użytkowników, jak i webdeveloperów jest system CMS, przykładowo WordPress w którym się specjalizujemy. Dzięki niemu obsługa serwisu staje się dużo sprawniejsza, łatwiejsza i nie wymaga wiedzy specjalistycznej. Potrzebny jest jedynie dostęp czyli hasło i login do specjalnego panelu zarządzania treścią strony i bez problemu dokonamy edycji treści, wymienimy zdjęcia dodamy ofertę do menu oraz pozostałe elementy, które zostały ustalone i zaprojektowane w etapie 2.


4. Testowanie strony www

To jeden z końcowych i niezbędnych etapów całego procesu tworzenia strony internetowej jakie przechodzą nasze gotowe projekty. Sprawdzana jest poprawność działania systemu CMS, funkcjonalność i użyteczność, usuwanie wszelkich ewentualnych błędów, wykonywany jest test wydajności, dzięki tym wszystkim testom klient po odebraniu strony ma pewność że witryna www jest gotowa na przyjęcie pierwszych jej odwiedzających.


5. Wdrożenie – publikacja strony www

Po udanych i satysfakcjonujących testach przychodzi czas na uruchomienie strony internetowej. Aby ją uruchomić koniecznie trzeba ją wgrać na serwer docelowy wskazany przez klienta za pomocą protokołu FTP. Każda oddana przez nas witryna zostaje jeszcze zgłoszona do indeksacji Google za pomocą zgłoszonej mapy strony w postaci xml w celu przyspieszenia jej ukazania się w wynikach.


6. Usługi dodatkowe – obsługa stron internetowych

Po wdrożeniu i uruchomieniu witryny www, dkstrony.pl oferuje usługi dodatkowe. Proponujemy bieżącą obsługę oraz prowadzenie strony internetowej. Warunki współpracy oraz zakres obowiązków do ustalenia, poniżej podstawowy program opieki:

 • Bbieżące aktualizacje sytemu CMS i wtyczek – jest to istotne ze względu na stabilność i prawidłowość działania serwisu oraz jego bezpieczeństwo
 • Cykliczna kopia serwisu, informacji i baz danych
 • Monitorowanie limitów tj. ilość transferu, pojemność dysków, a także pilnowanie terminów opłat za utrzymanie hostingu
 • Drobne zmiany na stronie lub aktualizacja treści, zdjęć
 • Modernizacja i ciągły rozwój serwisu (usługa wyceniana indywidualnie w zależności do potrzeb)