MODERNIZACJA STRON WWW

Modernizacja strony internetowej - kiedy wykonać?


Tak jak wszystko w dzisiejszych czasach tak również i strony www podlegają określonym trendom, które z biegiem czasu ulegają zmianom czy to ze względów technicznych czy wizualnych. Wiele firm posiadających już swoją stronę internetową nie ma korzyści z jej istnienia gdyż strona przestała być atrakcyjna dla odwiedzających ale i również dla wyszukiwarki Google przez co znikła i stała się niewidoczna dla potencjalnych klientów czy odwiedzających.


Aby taki stan rzeczy jak najszybciej naprawić i przywrócić swojej witrynie www dawny blask i dawną świetność niezbędna staje się modernizacja strony internetowej, a w większości przypadków całkowita zmiana czy wręcz stworzenie portalu www od nowa.


Aby poprawnie zmodernizować swoją firmową stronę internetową musimy określić główny cel jaki chce dzięki niej osiągnąć. Najczęstszą przyczyną modernizacji czy też stworzenia strony www bywa podniesienie sprzedaży czyli osiągnięcie większej ilości klientów. Kolejnym celem stworzenia witryny może być przyciągnięcie jak największej rzeszy odwiedzających do przykładowo serwisu poradnikowego czy instruktażowego. Bywają również sytuacje kiedy to potrzeba modernizacji www wiąże się wyłącznie z działaniami wizerunkowymi. Bez względu dla jakich celów zdecydowaliśmy się na własną wizytówkę w sieci należy śledzić zachowania użytkowników oraz pozycję samej strony, aby móc w porę zareagować na potrzebę jej modernizacji.opisz nam swój problem

PRZYJMUJEMY RÓWNIEŻ DROBNE ZLECENIA

Czynniki świadczące o konieczności wykonania

modernizacji strony internetowej lub wykonania jej od nowa

 • Strona www nie otwiera się na urządzeniach mobilnych
 • Wygląd strony bardzo się zestarzał i nie odpowiada już obecnym trendom
 • Liczba użytkowników oraz klientów pochodzących ze strony znacznie spadła
 • Pozycja witryny w Google już dawno spadła lub przestała być widoczna
 • Funkcjonalność strony pozostawia wiele do życzenia przez co ciężko ją przeglądać


W przypadku gdy modernizacja www okaże się nie opłacalna zapraszamy do wypełnienia darmowego formularza w celu wyceny nowej strony www.


wyceń za darmo stronę

Co zyskujesz dzięki modernizacji?


 • Strona wyświetli się na każdym urządzeniu
 • Twoja www zyska profesjonalny nowoczesny wygląd
 • Wzrośnie liczba klientów oraz odwiedzających witrynę
 • Google ponownie doceni i podniesie w wynikach Twoją www
 • Strona będzie wygodniejsza w jej użytkowaniu
 • Bardziej funkcjonalna dzięki temu zyska więcej korzyści
 • Podniesie jej znaczenie w sieci oraz markę Twojej firmyZAPRASZAMY DO KONTAKTU!


Modernizacja tak samo jak naprawa strony internetowych nie zawsze jest opłacalna ze względów finansowych oraz czasowych. Najczęstszymi przyczynami dla których lepiej wykonać stronę www zupełnie od nowa jest przestarzały kod strony, który nie nadaje się już do modernizacji. Podobnie jak przestarzały kod, przestarzała staje się również grafika tą jednak czasami da się podrasować lecz też różnie to wygląda pod względem czasowym, bowiem okazać się może że jest zbyt duży chaos w kodzie, w plikach strony przez co inwestycja staje się również nie opłacalna.


Tak więc reasumując wszystko zależy od jej kondycji. Abyśmy mogli to stwierdzić serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Po wykonaniu audytu witryny www podejmiemy decyzję o tym czy jest sens modernizować stronę internetową czy wykonać ją zupełnie od nowa. 


Zobacz również nasze powiązane usługi: