Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Limanowa

Obszar usług: Limanowa, Mszana Dolna, Dobra, Jodłownik, Kamienica, Laskowa, Łukowica, Niedźwiedź, Słopnice, Tymbark.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym wymiarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają standardy wyznaczane przez Google, co zapewnia im wysoką lokalizację w Google.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet mniejsze i większe biznesy, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił gruntownie filozofię funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Co więcej, poprzez działalność w internecie, można szybciej zdobyć o dużo więcej klientów naszych produktów a także usług.


Już teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności. Zwiększenie aktywności w internecie pomoże Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy mnóstwo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od początku, bądź dokonamy modernizacji dotychczasową stronę tak, by była wizytówką Twojej firmy w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania stron internetowych, polegająca na samoistnym ułożeniu wyglądu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje przekazana dana witryna www, powinien szybko spostrzec się w jej konstrukcji, oraz bez trudu odnaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn www, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie witryny, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy a także wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia odpowiednich usprawnień, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zyskać kontrahentów, z pewnością potrzebujesz coś więcej niż jedynie dobrego produktu oraz fachowej obsługi klienta. Ważną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz skutecznie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, firm konkurencyjnych i określeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do poprawy ilości Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Limanowa

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje lekkie, mobilne i schludne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru skomplikowania projektu, co ma wpływ na ilość, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Sugerujemy również skorzystać z naszego formularza wyceny strony www, dostępnym na naszej stronie, by oszacować szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde nasze zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży oraz specyfiki działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony www w dalszej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie również zbudować stronę w wersji bez edycji treści CMS. Gwarantowana także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, jest to podstawą indeksacji strony w wyszukiwarkach i znacznym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, schludny oraz funkcjonalny serwis www odpowiedni do branży Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Limanowa

Witryna internetowa posiada wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby powiększyć jej konwersję. By utrzymać strony www na odpowiednim poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, konieczna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości czy umiejętności, to z chęcią zapewnimy Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Istotne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dogłębny bezpłatny audyt Twojej witryny www, a następnie możemy zaproponować optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Limanowa

Optymalizacja SEO strony www jest bardzo koniecznym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już we wczesnym etapie projektowania witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Wykonujemy również nieodpłatny, solidny audyt strony www która już działa, umożliwiający odszukać wszystkie nieprawidłowości które odwzorowują na jej słabą indeksację w Google. Kolejnie możemy przejść do konkretnych rozwiązań, tak aby wasza strona internetowa funkcjonowała poprawnie. Spory nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa tekst na bloga jest unikalny, indywidualny, wyposażony w odpowiednie frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów Google. Co istotne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych artykułów, wspomagające właściwe zaplecze pozycjonerskie. Zapytaj o szczegóły!Strony www Limanowa

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie utworzona strona www wyróżni Państwa firmę względem konkurencji oraz przyczyni się do wyższych pozycji w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki powinna spełniać dana strona www i grupy użytkowników, do których chcemy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie, by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w sposób intuicyjny, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał jasne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie polepszają walory estetyczne portalu, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Struktura i koloryzacja zapewniają przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez dkstrony strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji i nowoczesne. Kierujemy się prostotą oraz prawidłową optymalizację www, co całkiem spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby nadążyć za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, aby ich strony www były w pełni bezawaryjnym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy dysponujesz już swoją witrynę internetową oraz zaczynasz odnosić wrażenie, iż Twoja strona internetowa przestaje pracować zadowalająco, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Fachowość naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej innowacyjnego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony www, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy witryny internetowej oraz podpowiemy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości jesteś świadomy, iż nie wystarczy mieć świetnie stworzoną firmową witrynę internetową. Istotna jest jej odpowiednia obsługa, by całość wciąż sprawnie działała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w pełni dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Jak tylko zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę internetową pod kątem zmiany szaty graficznej, budowy i funkcjonalności. Błyskawicznie dokonamy wszystkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym całościową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga