Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ łódzkie

Obszar usług: łódzkie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc oferujemy profesjonalne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza oferta była na bieżąco aktualizowana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, w jakiej branży działacie i jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na zakodowaniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wyświetlała się prawidłowo na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po przekazaniu przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się szybko w Google z uwagi na fakt iż są wdrażane fachowo oraz zgłaszane tuż po skończeniu usługi do indeksacji Google na podstawie mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas witryna jest we wszelkim aspekcie przystosowana do gałęzi branży oraz grupy końcowej, dla której jest programowana. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna mieszanka wiedzy, z jaką możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
łódzkie

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod względem ceny oraz jakości strony www. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od masy aspektów. Podstawowe z nich wymienione są w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego warto skorzystać w celu szybszego i bardziej precyzyjnego podania ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które projektujemy, wypełniają w pełni założenia zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wysoce ważną pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Rzetelnie stworzona i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kodujemy także bez wersji z edycją treści. Po wykonaniu usługi dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie dodatkowe profity pod postacią: odsłon strony, zgromadzeniu większej ilości kontrahentów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
łódzkie

Czy masz już swoją stronę www, co do której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się wgłębić się gdzie leży przyczyna problemu. W obszar naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest realna i nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie o wiele lepiej wykonać witrynę www od zera przyoszczędzając czas i środki finansowe. Wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza witryna po prostu się postarzała i potrzeba jej nowej odsłony, dlatego też świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja stron może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy strony www istotna jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej sprawność i konkurencyjność. Niezwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
łódzkie

Fundamentem efektu widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już w początkowym etapie ich tworzenia, aby uniknąć w przyszłości powtórnych nakładów pieniężnych. Bardzo często klienci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy uczynić aby ulepszyć jej kondycję i widoczność w Google. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z niezwykle istotnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści i artykuły z wykorzystaniem zasadniczych wyrazów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www łódzkie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia strony www warto w szczególności zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a łatwością w obsłudze. Klienci, a również wykonawcy, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej strony. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć kłopotów z zauważeniem do czego odnosi się strona www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy ponadto przywiązują uwagę na solidność wykonania od strony technicznej, aby dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji portalu www, ale także i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych kompetencji. A więc w wypadku kiedy odnosisz odczucie, że Twoja strona nie działa prawidłowo, to przyszedł stosowny okres, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy dla Państwa darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w wyszukiwarkach. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa przejść do działania. Niejednokrotnie jednak konieczna jest modernizacja, innym razem drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły nieustannie zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy treści. Bardzo dobrze jest też czasem okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej kondycję ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga