Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ warmińsko-mazurskie

Obszar usług: Warmia i mazury, warmińsko-mazurskie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w sieci. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich potrzeb narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza usługa była permanentnie udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony www polegająca na ułożeniu struktury strony w taki sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po przekazaniu przystosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się błyskawicznie w Google ponieważ są projektowane solidnie oraz zgłaszane tuż po wykonaniu usługi do indeksacji Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas strona internetowa jest we wszelkim aspekcie dobrana do niuansów działalności i grupy końcowej, dla której jest programowana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami sekretów. To efektywna kombinacja wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
warmińsko-mazurskie

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości strony www. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od masy czynników. Podstawowe z nich opracowaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu prostszego i bardziej doprecyzowanego wyliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które projektujemy, wypełniają w pełni założenia wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezwykle ważną z punktu widzenia wyszukiwarek internetowych. Porządnie zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy też bez wersji CMS. Po wykonaniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści w postaci: wyświetleń, zgromadzeniu więcej partnerów oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
warmińsko-mazurskie

Czy dysponujesz już swoją stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy wyjaśnić gdzie leży przyczyna niepowodzenia. W skład naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania oraz nie zawsze jest warta. Czasami lepiej zrobić witrynę www od początku zaoszczędzając czas oraz fundusze. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Bardzo często bywa jednak tak, że nasza www tylko się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, dlatego dodatkowo świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa strony www może okazać się niekorzystna. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia koniecznych aspektów. Oprócz modernizacji lub naprawy strony istotna jest również obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
warmińsko-mazurskie

Filarem efektywnej widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już we wczesnym etapie jej tworzenia, aby uniknąć w przyszłości kolejnych wydatków. Dość często kontrahenci kontaktują się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją portalu www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba uczynić aby poprawić jej efektywność oraz widoczność w Google. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z bardzo ważnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe teksty i artykuły z wykorzystaniem strategicznych słów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system użycia jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www warmińsko-mazurskie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia portalu www warto szczególnie zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, a także wykonawcy, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie projektu www. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć kłopotu z określeniem do czego odnosi się witryna, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy co więcej koncentrują się na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji portalu, ale również i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych możliwości. Więc jeżeli odnosisz wrażenie, że Twoja witryna nie działa właściwie, to przyszedł dobry czas, by się do nas zgłosić. Dokonamy darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach wyszukiwania. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was podjąć działania. Niejednokrotnie jednak potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Do tego okresowo zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy treści. Dobrze jest też czasem wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez nas usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga