Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Świnoujście

Obszar usług: Świnoujście.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych metod, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w sieci. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc oferujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza usługa była na bieżąco dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność strony ustalana jest już w pierwszym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po przekazaniu przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w Google gdyż są wykonywane solidnie oraz zgłaszane zaraz po skończeniu portalu do indeksacji Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas strona jest we wszelkim calu dobrana do sektora branży oraz grupy końcowej, pod jaką jest przygotowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami sekretów. To efektywna kombinacja wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Świnoujście

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod kątem ceny oraz jakości strony. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu czynników. Te najistotniejsze z nich wymienione są w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego oraz bardziej szczegółowego podania ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które tworzymy, wypełniają w pełni zasady prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą szczególnie ważną pod kątem widzenia Google. Solidnie zakodowana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy także bez wersji edytowalnej. Po wykonaniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie wyczekiwane korzyści w postaci: większych wyświetleń, zgromadzeniu kolejnych partnerów oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Świnoujście

Czy dysponujesz już swą stronę www, której to użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się rozszyfrować gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest realna i nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie lepiej zaprojektować portal od początku oszczędzając czas i pieniądze. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza strona tylko się postarzała i potrzeba jej odświeżenia, dlatego dodatkowo świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa strony www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy zatem do kontaktu z z naszą agencją celem omówienia koniecznych aspektów. Oprócz modernizacji lub naprawy witryny ważna jest też obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej użytkowość i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Świnoujście

Filarem efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już w początkowym etapie ich tworzenia, aby zapobiec w przyszłości powtórnych środków. Dosyć często kontrahenci kontaktują się z problemami słabej lub wcale niewidocznej swojej www w wynikach Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją portalu www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba zmienić aby ulepszyć jej efektywność i widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z istotnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych istotnych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system użycia tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Świnoujście

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania witryny należy przede wszystkim zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem portalu, a funkcjonalnością. Klienci, a także sami projektanci, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową sprawą jest skupienie się na wyglądzie witryny. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć kłopotu z zauważeniem do czego nawiązuje witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci do tego skupiają się na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, by dana strona pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji www, ale również i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych usług. Jeśli masz wrażenie, że Państwa witryna www nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł stosowny okres, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy dla Państwa nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu www w wyszukiwarkach. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa zacząć działania. Nierzadko jednak konieczny jest generalny remont, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już własną stronę (bądź strony) w sieci i nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego okresowo zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy treści. Bardzo dobrze jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga