Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Przasnysz

Obszar usług: Przasnysz, Chorzele, Czernice Borowe, Jednorożec, Krasne, Krzynowłoga Mała.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym obrębie. Nasze nowoczesne strony www wypełniają standardy nakładane przez wyszukiwarkę internetową Google, co gwarantuje im dobrą pozycję na tle konkurencji.


Internet to doskonałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet małe i średnie przedsiębiorstwa, dzięki tym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie pogląd na funkcjonowanie wielu firm konkurujących o pozyskanie potencjalnego kontrahenta. Notabene, w sieci internetowej, można przyciągnąć o sporo więcej interesantów naszych towarów a także usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności. Podniesienie widoczności w internecie pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy dotychczasową witrynę internetową tak, by była wizytówką Twojej firmy w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia strony internetowej, polegająca na samoistnym dopasowaniu się elementów strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana strona www, powinien automatycznie rozpoznać się w jej budowie, oraz bez najmniejszych trudności odnaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu odpowiednie usprawnienie witryny www, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje na poszczególne frazy oraz słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych informacji i zmian, witryna www jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać klientów, z pewnością potrzeba Tobie coś więcej niż tylko dobrych produktów i profesjonalnej obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu w sieci jest w obecnych czasach firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurentów oraz wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu w prostej lini doprowadzi do poprawy ilości konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Przasnysz

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje szybkie, mobilne oraz przejrzyste strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od miary rozbudowania zlecenia, co ma wpływ na ilość, czasu który trzeba poświęcić na jej wykonanie. Warto także skorzystać z formularza wyceny projektu, który dostępny jest na naszej stronie www, aby obliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde nasze zlecenie poprzedza dostosowany do danej branży i charakteru działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny witryny www w następnej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje żądanie możemy także zbudować stronę www w wersji systemu edycji treści CMS. Zapewniona także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to fundamentem widoczności strony w wyszukiwarce Google oraz wyraźnym sygnałem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, czytelny a również praktyczny serwis www odpowiednio dopasowany do branży Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Przasnysz

Wizytówka strony www ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności oraz zapewnić im sprawną pracę, wymagana jest ich fachowa obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku posiadania strony www z edycją treści CMS w panelu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy solidny w pełni darmowy audyt waszej witryny internetowej, oraz możemy zaoferować najkorzystniejsze rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Przasnysz

Optymalizacja SEO strony www jest Niezmiernie koniecznym procesem, wpływającym na okazanie się na czołowej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez nas już na wstępnym etapie tworzenia strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Oferujemy również w 100% darmowy, profesjonalny audyt strony www która już funkcjonuje, umożliwiający znaleźć wszelakie niepoprawności rzutujące na jej słabą indeksację w Google. Następnie przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, aby Państwa strona firmowa działała skutecznie. Duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was artykuł na stronę www jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki Google. Co ważne! Płacisz raz za artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu indywidualnych treści, budujących bardzo dobre zaplecze dla pozycjonowania. Zapraszamy!Strony www Przasnysz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie utworzona strona www wyróżni Państwa działalność w odniesieniu do konkurencji oraz wpłynie na odniesienie powodzenia w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od określenia celu jaki powinna pełnić dana witryna www oraz grona kontrahentów, do których chcielibyśmy dotrzeć. Kolejnie ustalamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie www, by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał dokładne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podwyższają walory estetyczne strony, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Układ i koloryzacja gwarantują miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez dkstrony strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane i nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz należytą optymalizację strony, co całkiem spełnia kompleksowo wytyczne algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby nie zostać w tyle za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, aby ich strony www były w pełni skutecznym narzędziem reklamowym. Gdy dysponujesz już własną witrynę oraz zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja witryna internetowa przestaje pracować jak należy, to warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Umiejętność naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej oryginalnego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy strony i zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wdrożymy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie rozumiesz, że nie wystarczy mieć znakomicie wykonaną firmową witrynę www. Bardzo istotna jest jej właściwa obsługa, aby wszystko wciąż sprawnie działało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to zmienimy stronę internetową odnośnie do zmiany oprawy wizualnej, formy i funkcjonalności. Na bieżąco dokonamy wszystkie naprawy, zapewniając finalnie całościową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga