Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Parczew

Obszar usług: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych gotowych metod, które zdobędą dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w Internecie. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc oferujemy profesjonalne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza oferta była permanentnie dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się dobrze na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność strony dogadywana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po ukończeniu przystosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się szybko w Google ponieważ są wdrażane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu usługi do indeksacji Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna jest w każdym aspekcie przystosowana do sektora działalności i grupy finalnej, dla jakiej jest tworzona. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami sekretów. To kreatywna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Parczew

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod względem kosztów oraz jakości wizytówki stron. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od dużo aspektów. Podstawowe z nich wymienione są w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego warto skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego obliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy, spełniają w pełni założenia wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą kolosalnie znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarek internetowych. Przemyślanie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to programujemy zarówno bez wersji edycją treści strony. Po ukończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa spodziewane profity w postaci: większych wyświetleń strony, sprowadzeniu kolejnych partnerów biznesowych oraz zleceń. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Parczew

Czy dysponujesz już swą stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z nami, a postaramy się dokonać analizy gdzie jest przyczyna niepowodzenia. W obszar naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie o wiele prościej zrobić stronę od nowa zaoszczędzając czas oraz środki pieniężne. Prawie wszystko zależy od jej wykonania. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza www się po prostu zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, toteż proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa witryn www może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy więc do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji i naprawy witryny ważna jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej użytkowość i konkurencyjność. Niezwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Parczew

Fundamentem efektywnej widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już w początkowym etapie jej projektowania, tak aby zapobiec w przyszłości następnych kosztów. Niejednokrotnie klienci zgłaszają się z problemami mało widocznej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszych zapotrzebowań świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania witryny, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby ulepszyć jej efektywność i widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z kluczowych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty i artykuły wykorzystując kombinację strategicznych słów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda użycia tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Parczew

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia portalu www warto w szczególności wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem strony, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, ale również wykonawcy, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie witryny. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć dylematu z ustaleniem o czym jest witryna, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci poza tym koncentrują się na rzetelność wykonania od strony programistycznej, by dana strona pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i prawidłowej optymalizacji strony www, ale także i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszej oferty. A więc kiedy masz odczucie, że Państwa witryna nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł dogodny okres, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla Państwa usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach wyszukiwania Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa przejść do działania. Czasem potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci i nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Systematycznie zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy treści. Racjonalnie jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez nas usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


A więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga