Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Lublin

Obszar usług: Lublin, Głusk, Bełżyce, Borzechów, Bychawa, Garbów, Strzyżewice, Wojciechów, Wólka, Wysokie, Zakrzew, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych metod, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w Internecie. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza propozycja była systematycznie odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez różnicy, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na zaprogramowaniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się idealnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność portalu omawiana jest już na wczesnym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po skończeniu dostosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w Google ponieważ są wykonywane poprawnie i zgłaszane zaraz po uruchomieniu projektu do indeksu Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas praca jest we wszelkim calu przystosowana do niuansów branży oraz grupy docelowej, pod jaką jest tworzona. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami sekretów. To efektywna kombinacja wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Lublin

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości strony. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od wielu czynników. Podstawowe z nich opracowaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej precyzyjnego oszacowania wartości stworzenia strony www. Witryny, które tworzymy, spełniają w pełni założenia odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest sprawą bardzo znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek. Umiejętnie zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy również bez wersji edycją treści strony. Po ukończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane korzyści pod postacią: wyświetleń, przyciągnięciu większej ilości partnerów biznesowych oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Lublin

Czy dysponujesz już swą stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy określić gdzie leży przyczyna problemu. W zakres naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze jest sensowna. Czasami lepiej zrobić portal od podstaw oszczędzając czas oraz finanse. Prawie wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Z reguły jest jednak tak, iż nasza www się po prostu postarzała i potrzeba jej odświeżenia, dlatego dodatkowo wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja portalu www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy zatem do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia koniecznych aspektów. Oprócz modernizacji oraz naprawy strony www istotna jest też obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej sprawność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Lublin

Fundamentem efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej zadbać o to już w początkowej fazie ich projektowania, aby zapobiec na przyszłość powtórnych środków pieniężnych. Często kontrahenci zgłaszają się z problemami słabej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw za potrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją portalu, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co powinno się uczynić aby ulepszyć jej efektywność oraz pozycję w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z podstawowych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści i artykuły z wykorzystaniem głównych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Lublin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania witryny należy szczególnie wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem graficznym, a używalnością. Klienci, a także projektanci, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć dylematu z określeniem o czym jest strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy poza tym skupiają się na solidność wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji witryny www, lecz i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych możliwości. W więc jeżeli odnosisz wrażenie, że Twoja strona nie działa właściwie, to nadszedł dobry moment, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy dla Państwa darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony www w wynikach wyszukiwania Google. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was zacząć działania. Czasem potrzebny jest kompletny remont, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Do tego cyklicznie zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Dobrze jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga