Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Skarżysko-Kamienna

Obszar usług: Skarżysko-Kamienna, Bliżyn, Łączna, Skarżysko Kościelne, Suchedniów.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych rozwiązań, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza usługa była stale dopracowywana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na zaprogramowaniu struktury strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się idealnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność strony ustalana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po przekazaniu dostosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się expressowo w Google z uwagi na fakt iż są projektowane poprawnie i zgłaszane tuż po uruchomieniu witryny do indeksu Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas praca jest we wszelkim aspekcie dostosowana do obszaru biznesu i grupy finalnej, dla jakiej jest przygotowywana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami sekretów. To kreatywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Skarżysko-Kamienna

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod kątem ceny i jakości wizytówki stron www. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu aspektów. Te podstawowe z nich przedstawiliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego i bardziej precyzyjnego podania ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które tworzymy, wypełniają w pełni założenia wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą niesłychanie istotną pod kątem widzenia Google. Starannie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to wykonujemy zarówno bez wersji z edycją treści. Po ukończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny i nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa spodziewane korzyści pod postacią: większych wyświetleń, przyciągnięciu więcej klientów oraz zleceń. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Skarżysko-Kamienna

Czy dysponujesz już swą stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy wskazać gdzie leży powód niepowodzenia. W obszar naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze jest sensowna. Czasami lepiej zaprojektować portal www od początku przyoszczędzając czas i pieniądze. Prawie wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Zwykle bywa jednak tak, iż nasza strona zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, dlatego też oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja portalu www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy więc do kontaktu z nami w celu omówienia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy witryny istotna jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej sprawność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Skarżysko-Kamienna

Fundamentem efektu widzialności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej zadbać o to już w początkowym etapie ich projektowania, aby zapobiec na przyszłość późniejszych wydatków. Często klienci zgłaszają się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją strony internetowej, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy uczynić aby polepszyć jej efektywność i pozycję w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści i artykuły wykorzystując kombinację głównych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Zapytaj o szczegóły!Strony www Skarżysko-Kamienna

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia portalu warto w szczególności wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a użytecznością. Klienci, a ponadto projektanci, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów istotną sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć problemu z zauważeniem o czym jest strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy ponadto koncentrują się na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji witryny www, lecz i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych usług. A więc jeśli odnosisz odczucie, że Twoja strona nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł właściwy czas, by skorzystać z naszych usług. Przeprowadzimy dla Państwa usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w wyszukiwarkach. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa przejść do działania. Nierzadko potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Z reguły systematycznie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących oferty, produktów, zdjęć czy treści. Rozsądnie jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga