Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Elbląg

Obszar usług: Elbląg, Godkowo, Gronowo Elbląskie, Markusy, Milejewo, Młynary, Pasłęk, Rychliki, Tolkmicko.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w sieci. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza oferta była nieustannie odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność strony ustalana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po ukończeniu przygotowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się szybko w wyszukiwarce gdyż są wdrażane fachowo i zgłaszane zaraz po wykonaniu usługi do indeksacji Google przy pomocy mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas praca jest w każdym aspekcie przystosowana do specjalności biznesu i grupy końcowej, pod jaką jest tworzona. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami tajemnic. To funkcjonalna mieszanka wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Elbląg

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie ceny i jakości strony www. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od bardzo wielu aspektów. Najważniejsze z nich opracowaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego warto skorzystać w celu prostszego oraz bardziej szczegółowego obliczenia wartości stworzenia strony www. Portale, które tworzymy, spełniają w pełni wymogi zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą niesłychanie znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Rzetelnie wykonana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to tworzymy zarówno bez wersji CMS. Po ukończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa wyczekiwane korzyści w postaci: wyświetleń, pozyskaniu większej ilości partnerów biznesowych oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Elbląg

Czy użytkujesz już własną stronę www, której to funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy odkryć gdzie leży powód problemu. W zakres działania naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze jest warta. Czasami o wiele prościej wykonać portal od podstaw przyoszczędzając czas i finanse. Praktycznie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Często jest jednak tak, iż nasza strona najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, toteż świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja witryny może okazać się nieopłacalna. Zatem zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy strony znacząca jest też obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej efektywność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Elbląg

Fundamentem efektywnej widoczności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już w początkowej fazie ich projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość niepotrzebnych środków. Często klienci kontaktują się z problemem zbyt małej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją witryny, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy uczynić aby ulepszyć jej kondycję i widzialność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z fundamentalnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych słów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Skontaktuj się!Strony www Elbląg

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia witryny warto w szczególności zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej stroną graficzną, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, ale również sami wykonawcy, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć problemu z ustaleniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na stronie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy co więcej zwracają uwagę na poprawności wykonania od strony technicznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji witryny www, ale także i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych kompetencji. Gdy odnosisz przeczucie, że Państwa strona www nie działa właściwie, to nadszedł odpowiedni okres, by skorzystać z naszych usług. Przeprowadzimy dla was usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwarek. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przejść do działania. Często jednak potrzebny jest kompletny remont, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Do tego ciągle zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy treści. Mądrze jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez nas usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga