Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Radzyń Podlaski

Obszar usług: Radzyń Podlaski, Borki, Czemierniki, Kąkolewnica, Komarówka Podlaska, Ulan-Majorat, Wohyń.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych rozwiązań, które pozyskają dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w sieci. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza propozycja była nieustannie udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez względu na to, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony www polegająca na ułożeniu źródła strony www w taki sposób aby wczytywała się idealnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność portalu ustalana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przystosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się bardzo szybko w wyszukiwarce Google gdyż są wykonywane fachowo oraz zgłaszane tuż po wykonaniu portalu do indeksacji Google na podstawie mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas witryna jest we wszelkim calu dostosowana do sfery biznesu i grupy finalnej, dla której jest opracowywana. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Radzyń Podlaski

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod kątem kosztów i jakości portale. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od wielu czynników. Te najistotniejsze z nich wypisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej precyzyjnego oszacowania ceny stworzenia strony www. Strony, które tworzymy, wypełniają w pełni wymogi wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą szczególnie istotną z punktu widzenia Google. Przemyślanie stworzona i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kodujemy zarówno bez wersji z systemem edycji. Po skończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie wyczekiwane korzyści w postaci: wyświetleń strony, zgromadzeniu więcej partnerów oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Radzyń Podlaski

Czy użytkujesz już swą stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się wyjaśnić gdzie jest przyczyna niepowodzenia. W skład naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa oraz nie zawsze jest sensowna. Czasami o wiele lepiej wykonać witrynę od podstaw zachowując czas i środki finansowe. Praktycznie wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza witryna po prostu się postarzała i potrzeba jej odświeżenia, dlatego również oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryny www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony w celu omówienia koniecznych szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy witryny istotna jest też obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej produktywność i konkurencyjność. Koniecznie namawiamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Radzyń Podlaski

Fundamentem efektywnej widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już na wczesnym etapie jej projektowania, aby uniknąć na przyszłość późniejszych środków. Niejednokrotnie klienci zgłaszają się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należałoby zmienić aby usprawnić jej kondycję i pozycję w Google. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z fundamentalnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem najważniejszych słów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Zapytaj o szczegóły!Strony www Radzyń Podlaski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania strony www należy w szczególności zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej stroną wizualną, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, ale także sami wykonawcy, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną rzeczą jest skupienie się na oprawie portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć trudności z określeniem do czego nawiązuje witryna www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy do tego zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji www, lecz i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszej oferty. A więc gdy odnosisz przeczucie, że Państwa witryna nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł zasadny okres, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla was usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny www w wynikach Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was rozpocząć działania. Niejednokrotnie jednak konieczny jest generalny remont, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Do tego okresowo zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy treści. Rozsądnie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej kondycję owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga