Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Puck

Obszar usług: Puck, Jastarnia, Hel, Władysławowo, Kosakowo, Krokowa.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony www dla firm handlowych oraz usługowych. Sumienność wykonania i prędkość działania to nasze zalety, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych projektów na optymalizację lokalną możemy zapewnić skuteczną widoczność firmy w wyszukiwarce Google oraz progres skuteczności marketingowych.


E-handel to posiadająca mnóstwo atutów, nowa jakość w funkcjonowaniu działalności, w której uczestniczy coraz więcej użytkowników. Dostęp do sieci www uzyskujemy nieomal w każdym zakątku świata za pośrednictwem mobilnych urządzeń internetowych. Dojściem do sukcesu dla szerokiej rzeszy przedsiębiorstw staje się w obecnych czasach widzialność w internecie, uchylając przed nimi dużo możliwości dostania się na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie czekaj aż konkurenci Cię wyprzedzą! Dopilnuj tego, aby Twoja firmowa strona internetowa znalazła się na najlepszej pozycji wyszukiwarki Google. Nasza agencja zrobi to dla Ciebie.


Zapewnienie widoczności firmy w internecie to proces, który wymaga specjalnego przygotowania ale również obeznania na temat wykorzystania dostępnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez wykorzystanie najnowszych technologii jak i trendów, a także zapewniając potrzeby i oczekiwania zleceniodawcy. Nasze strony internetowe są w 100% responsywne, czyli płynnie układające się do rozmiarów ekranu różnego rodzaju urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem (CMS), w łatwy sposób umożliwi wykonywanie aktualizacji m.in. danych na stronie internetowej.


Nowoczesne strony www, kompleksowy serwis www, aktualne rozwiązania – Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika takiego projektowania, polegająca na samoczynnym dostosowywaniu się układu portalu www do rozmiarów ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Google wspiera strony o takiej strukturze.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Wygodna nawigacja witryny www sprawia, że użytkownik od razu wyszuka interesujące go informacje. Witryna internetowa posiada wbudowany system edycji treści strony CMS Wordpress na stronie.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Przygotowywanie kodu jak i również struktury strony tak, by jej treść w sposób jasny i dogłębny dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarek internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Wykonując witryny dla naszych kontrahentów, konstruujemy zgodny z zasadami SEO kod a także przywiązujemy uwagę do tego, by były one wypełnione skuteczną treścią, co zapewni wysoką wartość algorytmu wyszukiwarki internetowej.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Przegląd rynku, działań konkurencji i określanie grupy docelowej to zadania, które mają bardzo duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy także na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które stosujemy podczas projektowania oraz tworzenia strony. Bez znaczenia jest dla nas, czym się zajmujesz i w jakiej branży działasz, wykonamy dla Ciebie wzorową witrynę www, zoptymalizowaną pod kątem SEO a także wyglądu. Dzięki dkstrony Państwa firmowa strona www będzie miała świetną szansę na uzyskanie sukcesu w wyszukiwarkach.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Puck

Nasze agencja internetowa zyskała zasobne doświadczenie dzięki wielu ukończonym projektom, których wykonaliśmy na przestrzeni niemalże dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od podstawowych czynników, ten najważniejszy to rzecz jasna stopień skomplikowania danego projektu. Precyzyjną cenę dostaniesz szybko dzięki wysłaniu formularza w zakładce wycena. Masę czasu wkładamy w projekt strony www, mamy na uwadze pomysły naszych klientów, oraz specyfikę branży, w której działa firma. Nasz projekt strony internetowej rozpoczynamy od przedstawienia nieodpłatnej wersji graficznej narysowanej w Adobe Photoshop. Gdy dojdziemy do porozumienia odnośnie grafiki witryny www, rozmieszczenia elementów oraz jej struktury przystępujemy do programowania w odpowiedniej technologii AMP, czy też w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS w panelu WordPress, lub też jako wizytówkę bez edycji treści CMS. Wszystkie skończone witryny zaprogramowane są w zgodzie z obowiązującymi zasadami prawidłowej optymalizacji SEO oraz zgodne z W3C. Pozycjoner wykonujący audyt strony www nie musi za dużo pracować, aby zdobyć jej dobrą pozycję na pierwszych pozycjach w Google. Zapraszamy do kontaktu już dziś, a przekonamy Cię że rzetelna, dobrze zaprojektowana strona nie zawsze musi być droga.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Puck

Strona www jest wizytówką Twojej działalności w internecie. Struktura strony internetowej, jej użytkowość, design oraz artykuły posiadają znaczny wpływ na postrzegania Państwa działalności przez kontrahentów. Kontrahenci chcą zredukować czas poświęcony na podejmowanie decyzji o zakupie do minimum. Jeśli Państwa oferta nie zostanie rzeczowo przedstawiona, wówczas mogą zrezygnować już na starcie oraz w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie zyskasz oczekiwanego rezultatu. Napisz do nas, wówczas dokonamy kompleksowej oceny stanu technicznego i wizualnego Twojej witryny oraz przedstawimy konkretną usługę, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu grafiki oraz poprawie jej struktury aby lepiej spełniała swoją rolę, naprawa strony www, podczas gdy witryna www uległa awarii od strony programistycznej lub potrzebna jest aktualizacja wtyczek w CMS oraz została zhakowana lub zawirusowana. Czasem najlepszym wyjściem jest utworzenie od początku nowej strony, administracja strony www czyli stała współpraca z naszym zespołem w celu dokonywania bieżących aktualizacji strony www. Obsługa stron internetowych jest zalecana dla normalnego funkcjonowania firmowej strony. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu wyboru odpowiedniej usługi tak, by Twoja witryna www przynosiła dla Ciebie jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Puck

Każdy posiadacz firmowej strony www liczy, aby jego witryna była produktywna, zachęcała i pozyskiwała do siebie klientów, co rzutowałoby na zwiększenie nowych kontaktów biznesowych, skutkującym wzrostem transakcji i subskrypcji. Nie zawsze tak się dzieje. Wpływa na to wiele czynników, a także umiejętność ich użycia i poprawnego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą indeksacji strony na wysokich miejscach w Google. Ponadto kładziemy nacisk na SEO lokalne, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania użytkowników z danego miasta oraz regionu. W pierwszej kolejności wykonujemy dogłębny, w pełni darmowy audyt strony internetowej, aby zlokalizować wszelkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, które wpływają niekorzystnie na pozycję i konwersję w wyszukiwarce Google. Za pomocą usługi seo copywriting zapewniamy wartościowe, ciekawe oraz zrozumiałe artykuły na stronie, zawierające właściwą liczbę wyrazów i słów kluczowych wymaganych przez algorytmy Google. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz tylko raz, a otrzymujesz unikalne treści które mają wielkie znaczenie pozycjonerskie które napisane są przy pomocy specjalnej składni, dzięki temu uzyskujesz kilkanaście unikalnych, niezbędnych dla Google artykułów. Zwróć się do nas już dziś, a zaoferujemy Tobie nasze usługi SEO, aby powiększyć odwiedziny Twojej strony www powiększając Twoje przychody.Strony www Puck

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Zbudujemy dla was profesjonalną wizytówkę firmowej strony internetowej. Postaramy się aby Państwa firmowa wizytówka www pozytywnie wyróżniała się na tle konkurencji, zarówno od strony technicznej jak i jej wyglądu, zadbamy też o poprawną optymalizację strony www wpływającą na szybkość a także widoczność w internecie. Projektowanie stron internetowych którymi się zajmujemy poprzedzone jest szeregiem zwięźle sprecyzowanych działań dostosowanych do danej branży, mających na celu wyeksponować waszą działalność w sieci internetowej. Budowa tworzonej przez nas każdej strony www opiera się na prostym, a zarazem efektywnym przekazie, który będzie w stanie dotrzeć do odbiorcy na podstawie opracowanych słów kluczowych i fraz. Dzięki naszym zabiegom Twoja strona www w sposób naturalny pojawi się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce Google po wpisaniu przez użytkownika interesującego go hasła związanego z z określoną branżą. Layout strony www stworzony jest w sposób przejrzysty bez zbędnej ilości grafiki co wpływa na jej szybkość wczytywania oraz czytelność odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości treści SEO. Dobrej jakości treści zawarte na stronie internetowej są w pełni przejrzyste których celem jest w prosty sposób dotarcie do podstawowych informacji, produktów bądź usług celem zwiększenia zysków oraz użytkowników witryny. Duży nacisk kładziemy na pełną satysfakcję oraz zadowolenie naszego klienta, dlatego też jesteśmy otwarci na Państwa konsultacje na każdym etapie projektowania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W obecnym świecie odpowiednio zaprojektowana strona internetowa jest jednym z najlepszych sposobów marketingowych. Branża IT szczególnie tworzenie stron www to nieustannie zmieniające się trendy a także technologie ich wykonywania. A więc aby strona internetowa wypełniała zadanie w postaci zadowalającej ilości odwiedzających i konwersji powinna być na bieżąco administrowana. Przestarzała witryna www może odstraszać klientów, a także generować dodatkowe koszty. Proponowana usługa czyli modernizacja strony internetowej, to nowy profesjonalny design, a także właściwy content marketing, który z pewnością przyniesie dla Was korzyści w postaci efektywnej komunikacji z klientem. Na podstawie wykonanego przez nas bezpłatnego audytu strony www, przeprowadzimy odpowiednie czynności modernizacyjne, które mają na celu wyróżnienie Waszej działalności w Google.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Każda funkcjonująca strona internetowa wymaga raz na jakiś czas odświeżenia layoutu, wykonania wszelkich aktualizacji systemu bądź mniej lub bardziej skomplikowanych zmian programistycznych. Wraz z zmieniającymi się trendami, pojawiających się coraz nowszych technologii, a czasem zwyczajnie błędami od strony programistycznej. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szerokie spektrum prac graficznych, a także programistycznych. Nie zastanawiaj się! tylko już dziś skorzystaj z naszej oferty usługi obsługi Twojej www zwiększając szansę na wzrost Twoich kontrahentów. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji, a Państwa strona internetowa przyniesie jeszcze więcej korzyści.


Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga