Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Chełmno

Obszar usług: Chełmno, Kijewo Królewskie, Lisewo, Papowo Biskupie, Stolno, Unisław.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym sektorze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają zasady stawiane przez wyszukiwarkę, co zapewnia im dobrą lokalizację w wyszukiwarce internetowej.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie biznesy, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie filozofię funkcjonowanie wielu firm konkurujących o zainteresowanie potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, za pomocą działalności w sieci, jest duża szansa osiągnąć o dużo więcej odbiorców naszych towarów bądź usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej działalności. Wzrost aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji działającą witrynę internetową tak, by była wizytówką Twojego biznesu w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia witryny www, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się struktury graficznej strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana strona www, powinien szybko zorientować się w jej logicznym układzie, oraz bez kłopotu znaleźć zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie strony www, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na wybrane frazy oraz wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych usprawnień, witryna internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby przyciągnąć klientów, potrzeba Ci coś więcej aniżeli tylko dobrego produktu oraz profesjonalnej obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie swoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej oraz ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do poprawy ilości Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Chełmno

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje lekkie, responsywne i schludne witryny www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od miary skomplikowania zlecenia, co wpływa na ilość, czasu który trzeba poświęcić do jej stworzenia. Sugerujemy także skorzystać z naszego formularza wyceny projektu, dostępnym na naszej stronie internetowej, by oszacować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde nasze jedno zadanie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży oraz charakteru działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www kolejnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię klienta możemy również zakodować stronę w wersji nieedytowalnej. Gwarantowana również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem widoczności strony w wyszukiwarce Google i niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec dostajesz profesjonalny, estetyczny oraz praktyczny serwis www dokładnie dopasowany do zakresu Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Chełmno

Wizytówka strony www ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych klientów. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby powiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności a także zagwarantować im sprawną pracę, potrzebna jest ich fachowa obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania witryny www z edycją treści CMS w panelu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy uczciwy bezpłatny audyt Twojej strony www, oraz zaproponujemy jak najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Chełmno

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szczególnie niezbędnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na czołowej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez nas już we wczesnym etapie tworzenia strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Proponujemy również zupełnie darmowy, dokładny audyt strony www działającej, umożliwiający zbadać wszelakie niepoprawności mające wpływ na jej słabą indeksację w wyszukiwarce Google. W dalszej kolejności możemy przejść do precyzyjnych rozwiązań, tak by wasza witryna pracowała skutecznie. Także duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was tekst na stronę www jest unikalny, indywidualny, wyposażony w poszukiwane frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki. Co ważne! Płacisz tylko raz za artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych tekstów, wspomagające poprawne zaplecze pozycjonerskie. Zapytaj o szczegóły!Strony www Chełmno

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Fachowo utworzona strona www wyróżni Państwa działalność na tle konkurencji i przyczyni się do odniesienia wyższych pozycji w Google. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki ma pełnić dana strona internetowa i rzeszy kontrahentów, do których pragniemy dotrzeć. Kolejnie ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie www, tak by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, by odwiedzający w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał konkretne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia i galerie polepszają walory estetyczne portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja i koloryzacja gwarantują miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez nas strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Stawiamy na prostotę i profesjonalną optymalizację strony, co pod każdym względem spełnia wszelkie wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, by ich strony internetowe wyróżniały się w pełni oryginalnym narzędziem reklamowym. Gdy dysponujesz już własną stronę i zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja strona przestaje pracować bezawaryjnie, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Fachowość naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie innowacyjnego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony www, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy strony www i podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które zastosujemy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy mieć bardzo dobrze stworzoną firmową stronę internetową. Istotna jest jej odpowiednia obsługa, aby całość stale sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, doskonale dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę www odnośnie do zmiany oprawy wizualnej, rozłożenia i właściwości. Ekspresowo dokonamy wszystkie naprawy, gwarantując w efekcie końcowym kompleksową optymalizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga