Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Głogów

Tworzenie stron internetowych Głogów, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Głogów, Jerzmanowa, Kotla, Pęcław, Żukowice.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych rozwiązań, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w Internecie. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich potrzeb narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy solidne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza oferta była stale udoskonalana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony internetowej polegająca na zakodowaniu źródła kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu.

Dostosowaną funkcjonalnie

Tworzona witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Profesjonalną i nowoczesną

Zoptymalizowany kod strony internetowej o wiele o wiele łatwiej uzyskuje dobre pozycje w wyszukiwarce Google, a jej schludny wygląd przyciągnie dla was nowych kontrahentów i nowe zlecenia.

Zoptymalizowaną pod SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli witryna po oddaniu przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania.

Z szybką widocznością w Google

Witryny ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są projektowane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po ukończeniu projektu do indeksu Google za pomocą mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas strona jest we wszelkim calu dobrana do sektora działalności oraz grupy finalnej, pod jaką jest przygotowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami tajemnic. To efektywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Głogów

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem ceny i jakości serwisy. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa czynników. Te najważniejsze z nich wyszczególniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego można skorzystać w celu szybszego oraz bardziej doprecyzowanego oszacowania wartości wykonania strony www. Strony, które projektujemy, spełniają w pełni zasady wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezmiernie znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Dobrze zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to programujemy również bez wersji edytowalnej. Po skończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie dodatkowe korzyści w postaci: większej liczby wyświetleń, przyciągnięciu dodatkowych partnerów biznesowych oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Głogów

Czy posiadasz już swą stronę www, której to funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy wgłębić się gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W skład naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa oraz nie zawsze się opłaca. Czasami o wiele lepiej zrobić stronę www od początku zachowując czas oraz pieniądze. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Często jest jednak tak, iż nasza witryna www po prostu się zestarzała i potrzebuje modernizacji, toteż proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa portalu może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy zatem do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy portalu istotna jest także obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Niezwłocznie namawiamy do kontaktu z nami celem omówienia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Głogów

Warunkiem efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już w pierwszej fazie jej projektowania, aby zapobiec w przyszłości zbędnych nakładów pieniężnych. Dość często klienci kontaktują się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją witryny, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co powinno się uczynić aby uefektywnić jej efektywność i pozycję w wynikach Google. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z najważniejszych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych istotnych wyrazów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Sprawdź to!

Strony www Głogów

kilka przydatnch wskazówek!

01

Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

W trakcie tworzenia witryny www warto przede wszystkim wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem strony, a użytecznością. Kontrahenci, jak również sami projektanci, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej witryny. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć trudności z określeniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci oprócz tego zwracają uwagę na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji strony www, ale również i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.

02

Własna strona internetowa już funkcjonuje?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszej oferty. A więc w przypadku gdy masz przeczucie, że Twoja witryna nie działa prawidłowo, to nadszedł zasadny czas, by skorzystać z naszej oferty. Wykonamy dla was usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wyszukiwarkach. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji przystąpić do działania. Nierzadko jednak potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.

03

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły często zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy treści. Racjonalnie jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.

Stąd nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl