Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ zachodniopomorskie

Obszar usług: Pomorze Zachodnie, zachodniopomorskie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych rozwiązań, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w Internecie. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy profesjonalne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza propozycja była systematycznie aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www polegająca na ułożeniu struktury kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po ukończeniu przystosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się expressowo w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są wdrażane poprawnie i zgłaszane tuż po skończeniu projektu do indeksacji Google na podstawie mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas strona internetowa jest we wszelkim aspekcie przystosowana do specjalizacji działalności oraz grupy końcowej, pod jaką jest opracowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami tajemnic. To funkcjonalna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
zachodniopomorskie

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod względem ceny i jakości strony. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od masy czynników. Te najważniejsze z nich wymieniliśmy w formie pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej doprecyzowanego oszacowania kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Strony, które tworzymy, spełniają w pełni założenia odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest sprawą wielce istotną pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Dobrze stworzona i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy też bez wersji z systemem edycji treści. Po skończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny oraz oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści w postaci: większej liczby odsłon, przyciągnięciu większej ilości klientów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
zachodniopomorskie

Czy posiadasz już własną stronę www, co do której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się wskazać gdzie jest przyczyna niepowodzenia. W zakres naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna i nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie lepiej zrobić portal od początku przyoszczędzając czas i pieniądze. Praktycznie wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Ogólnie jest jednak tak, iż nasza witryna www zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego również wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja stron www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy więc do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia koniecznych aspektów. Oprócz modernizacji lub naprawy portalu ważna jest także obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej skuteczność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
zachodniopomorskie

Filarem efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zatroszczy się o to już na samym początku ich projektowania, aby uniknąć na przyszłość późniejszych środków pieniężnych. Bardzo często klienci kontaktują się z problemem mało widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania witryny www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy zmienić aby uefektywnić jej kondycję i widoczność w wyszukiwarkach. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z fundamentalnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych głównych słów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system zastosowania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Wypróbuj to!Strony www zachodniopomorskie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania portalu należy szczególnie wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej stroną graficzną, a używalnością. Kontrahenci, ale także sami wykonawcy, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową sprawą jest skupienie się na oprawie strony. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć dylematów z zauważeniem do czego odnosi się strona www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy do tego przywiązują uwagę na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji witryny, lecz i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc w przypadku gdy odnosisz wrażenie, że Państwa witryna nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł stosowny moment, by skorzystać z naszej usługi. Przeprowadzimy dla Państwa usługę darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony www w wyszukiwarkach. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa przedsięwziąć działania. Często konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Do tego często zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, fotografii czy treści. Racjonalnie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan owa pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga