Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Węgorzewo

Obszar usług: Węgorzewo, Pozezdrze, Budry.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym obrębie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www spełniają standardy nakładane przez wyszukiwarki, co zapewnia im wysoką widoczność w Google.


Internet to doskonałe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet małe i większe firmy, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie strategię funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o uzyskanie potencjalnego klienta. Na dodatek, poprzez działalność w internecie, można przyciągnąć o wiele więcej klientów naszych towarów lub usług.


Od teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Podniesienie aktywności w internecie pomoże Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy działającą witrynę www tak, aby była wizytówką Twojej działalności w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania strony www, polegająca na automatycznym dostosowaniu się układu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje oddana dana witryna, powinien automatycznie spostrzec się w jej konstrukcji, oraz bez kłopotów wyszukiwać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie strony www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na wybrane frazy a także słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich informacji i zmian, witryna internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać kontrahentów, z pewnością potrzebujesz coś więcej niż jedynie dobrego produktu i fachowej obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej oraz sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do przyrostu kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Węgorzewo

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy efektywne, mobilne oraz czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru rozbudowania zlecenia, co ma wpływ na ilość, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Prosimy także skorzystać z formularza wyceny projektu www, który dostępny jest na naszej stronie, by oszacować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde jedno zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży i charakteru działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony w dalszej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię klienta możemy również zaprogramować stronę w wersji bez edycji treści. Zapewniona również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą zaindeksowania strony w Google i niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie dostajesz profesjonalny, czytelny i praktyczny serwis www odpowiednio dostosowany do tematyki Twojej firmy. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Węgorzewo

Strona internetowa ma wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na optymalnym poziomie widoczności oraz zapewnić im sprawne funkcjonowanie, potrzebna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to zapewnimy wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania witryny www z edycją treści CMS w panelu administracyjnym systemu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy dogłębny bezpłatny audyt Twojej witryny www, a kolejnie możemy zaoferować jak najbardziej optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Węgorzewo

Optymalizacja SEO strony www jest niezwykle ważnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na wysokiej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez nas już w początkowym etapie projektowania strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Proponujemy także w 100% darmowy, rzetelny audyt strony www działającej, pozwalający zidentyfikować wszelakie nieprawidłowości mające wpływ na jej złą indeksację w wyszukiwarce Google. W następnej kolejności możemy przejść do konkretnych rozwiązań, tak aby wasza strona internetowa działała poprawnie. Niemały nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie artykuł na stronę firmową jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w odpowiednie frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Co ważne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się treści, budujących poprawne zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź to!Strony www Węgorzewo

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie utworzona strona www wyróżni Państwa działalność względem konkurencji i doprowadzi do lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki powinna spełniać dana witryna oraz rzeszy użytkowników, do których spodziewamy się dotrzeć. Kolejnie określamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie, by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, by odwiedzający w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał precyzyjne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie polepszają wartość portalu, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz kolorystyka gwarantują przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą agencję strony internetowe są w pełni zoptymalizowane i nowoczesne. Kierujemy się prostotą i należytą optymalizację strony internetowej, co w zupełności spełnia kompleksowo wymagania algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc nie zostać w tyle za non stop rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, ażeby ich strony www były w pełni bezawaryjnym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy dysponujesz już własną witrynę i zaczynasz spostrzegać, iż Twoja witryna przestaje działać jak należy, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kwalifikacje naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej nowoczesnego i świeżego wyglądu, w sam raz do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny oraz podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę internetową. Istotna jest jej właściwa obsługa, by wszystko stale sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w zupełności dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Jak tylko zajdzie taka potrzeba, to odnowimy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy graficznej, formy i funkcjonalności. Ekspresowo zrealizujemy wszystkie naprawy, gwarantując na końcu całościową optymalizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


A więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga