Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Wągrowiec

Obszar usług: Wągrowiec, Damasławek, Gołańcz, Mieścisko, Skoki, Wapno.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym obrębie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają standardy stawiane przez wyszukiwarki, co gwarantuje im wysoką widoczność w Google.


Internet to wspaniałe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet małe i większe działalności, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił diametralnie metody działania wielu podmiotów konkurujących o zainteresowanie potencjalnego kontrahenta. Co więcej, za pomocą internetu, można pozyskać o dużo więcej odbiorców naszych produktów lub usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności. Wzrost aktywności w internecie pomoże Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już witrynę tak, by była wizytówką biznesu w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania strony www, polegająca na samoistnym dopasowaniu się elementów strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana strona internetowa, powinien automatycznie spostrzec się w jej budowie, oraz bez najmniejszego kłopotu wyszukiwać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu takie usprawnienie strony, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na określone frazy oraz słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych usprawnień, strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać klientów, niezbędnie potrzeba Tobie więcej niż tylko dobrego produktu oraz fachowej jakości obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz efektywnie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, działalności konkurencyjnej i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do wzrostu Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Wągrowiec

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje szybkie, mobilne i schludne witryny www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia rozbudowania zlecenia, co ma wpływ na ilość, czasu który trzeba poświęcić na jej stworzenie. Polecamy również skorzystać z formularza wyceny projektu, który dostępny jest na naszej stronie www, by wyliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde jedno zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży i specyfiki działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny strony www w dalszej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie kontrahenta jesteśmy w stanie także zakodować stronę internetową w wersji nieedytowalnej. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, która jest podstawą efektu widoczności strony w Google i znacznym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, schludny a również użyteczny serwis www dostosowany do branży Twojej działalności. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Wągrowiec

Strona www posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny na najwyższym poziomie widoczności oraz zapewnić im poprawną pracę, konieczna jest ich ciągła obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów czy zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania witryny www z edycją treści CMS w panelu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy profesjonalny w pełni darmowy audyt Twojej witryny www, i możemy zaoferować najbardziej optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Wągrowiec

Optymalizacja SEO strony firmowej jest niezwykle niezbędnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na czołowej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już w początkowym etapie projektowania strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Proponujemy także bezpłatnie, rzetelny audyt strony www która już działa, pozwalający odszukać wszystkie błędy wpływające na jej niską indeksację w Google. W dalszej kolejności przystępujemy do konkretnych rozwiązań, tak by Twoja witryna internetowa działała skutecznie. Także duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa tekst na witrynę jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów Google. Co istotne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych treści, wspomagające super zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Strony www Wągrowiec

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio utworzona strona www wyróżni Państwa firmę względem konkurencji i przyczyni się do odniesienia lepszych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od określenia celu jaki powinna spełniać dana witryna i grupy użytkowników, do których oczekujemy dotrzeć. Po czym ustalamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie www, by były oczywiste i umieszczone w sposób taki, aby użytkownik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał klarowne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie wzmacniają atrakcyjność portalu, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Kompozycja i koloryzacja gwarantują przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez naszą firmę strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę i prawidłową optymalizację witryny www, co całkiem spełnia wszelkie wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby nie zostać w tyle za wciąż rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, żeby ich witryny www były w pełni oryginalnym narzędziem marketingowym. Gdy masz już własną witrynę oraz zaczynasz dostrzegać, iż Twoja witryna przestaje działać dobrze, to warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalność naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej innowacyjnego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny www, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę strony internetowej oraz doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością jesteś świadomy, iż nie wystarczy posiadać świetnie wykonaną firmową stronę internetową. Istotna jest jej profesjonalna obsługa, aby całość stale sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w zupełności dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Jak tylko zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę internetową z punktu widzenia zmiany oprawy graficznej, rozmieszczenia i użyteczności. Bez wahania dokonamy wszystkie naprawy, gwarantując finalnie kompleksową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga