Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Łomża

Obszar usług: Łomża, Jedwabne, Miastkowo, Nowogród, Piątnica, Przytuły, Śniadowo, Wizna, Zbójna.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza usługa była permanentnie udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www polegająca na ułożeniu struktury kodu strony w taki sposób aby wczytywała się idealnie na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po wgraniu na serwer dostosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce gdyż są projektowane fachowo oraz zgłaszane tuż po skończeniu witryny do indeksacji Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas praca jest w każdym calu przystosowana do zakresu branży i grupy docelowej, dla jakiej jest przygotowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami tajemnic. To efektywna kombinacja wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Łomża

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod kątem ceny oraz jakości wizytówki stron www. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od dużo aspektów. Te najważniejsze z nich opracowaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego warto skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej szczegółowego obliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy, spełniają w pełni warunki wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niesłychanie znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Starannie wykonana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kodujemy również bez wersji z systemem edycji treści. Po skończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie spodziewane korzyści w postaci: wyświetleń, zgromadzeniu dodatkowych partnerów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Łomża

Czy dysponujesz już swoją stronę www, której to funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się rozstrzygnąć gdzie leży powód problemu. W obszar naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa i nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie znacznie lepiej zrobić stronę www od nowa zachowując czas oraz fundusze. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Z reguły jest jednak tak, iż nasza witryna www tylko się zestarzała i potrzebuje modernizacji, dlatego również świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja witryn może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy zatem do kontaktu z nami celem omówienia niezbędnych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy www znacząca jest również obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej użytkowość i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Łomża

Fundamentem efektu widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już w początkowym etapie jej tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości niepotrzebnych środków pieniężnych. Dość często klienci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy uczynić aby uefektywnić jej kondycję oraz widzialność w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z fundamentalnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych ważnych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Sprawdź to!Strony www Łomża

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia strony należy w szczególności wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej stroną wizualną, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, a również wykonawcy, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów kluczową sprawą jest skupienie się na oprawie strony www. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć kłopotu z ustaleniem o czym jest strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy poza tym przywiązują uwagę na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji strony, ale także i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych możliwości. Gdy masz wrażenie, że Wasza witryna www nie działa prawidłowo, to przyszedł najlepszy moment, by się z nami skontaktować. Dokonamy dla was darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwarek. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa zacząć działania. Niejednokrotnie jednak potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w sieci i nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Do tego okresowo zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy treści. Stosownie jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez nas usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga