Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Chodzież

Obszar usług: Chodzież, Budzyń, Margonin, Szamocin.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym zasięgu. Tworzone przez nas nowoczesne strony www wypełniają wymagania wyznaczane przez wyszukiwarkę internetową, co zapewnia im wysoką widoczność w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet małe i większe przedsiębiorstwa, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił na dobre pogląd na funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o uzyskanie potencjalnego klienta. Poza tym, za pomocą internetu, jest duża szansa osiągnąć o wiele więcej interesantów naszych towarów i usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Podniesienie aktywności w sieci pomoże Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Zaprojektujemy od początku, bądź zmodernizujemy aktualną stronę internetową tak, by była wizytówką Twojej działalności w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania witryny www, polegająca na samoczynnym ułożeniu układu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien momentalnie zorientować się w jej budowie, oraz bez problemu znaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie strony www, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na wybrane frazy i wyrazy kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych usprawnień, witryna internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć kontrahentów, na pewno potrzebujesz więcej aniżeli tylko dobrych produktów oraz fachowej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu internetowego jest obecnie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurencji i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do zwiększenia konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Chodzież

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje lekkie, responsywne i przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu rozbudowania usługi, a co za tym idzie, czasu który należy poświęcić do jej ukończenia. Zachęcamy także skorzystać z naszego formularza w zakładce wycena, który dostępny jest na naszej stronie, aby obliczyć expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży i specyfiki firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny w następnej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę kontrahenta jesteśmy w stanie także zaprogramować stronę www w wersji bez edycji CSM. Zapewniona także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem zaindeksowania strony w Google i wyraźnym sygnałem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, czytelny a również funkcjonalny serwis www dostosowany do tematyki Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Chodzież

Witryna internetowa posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by powiększyć jej konwersję. By utrzymać strony www na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich nieustanna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to możemy zapewnić Tobie taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w przypadku użytkowania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu administratora WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dogłębny nieodpłatny audyt Twojej witryny www, a kolejnie zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Chodzież

Optymalizacja SEO strony firmowej jest niezwykle ważnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na czołowej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już na wczesnym etapie projektowania strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Oferujemy również zupełnie bezpłatny, solidny audyt strony www już funkcjonującej, pozwalający odnaleźć wszystkie niepoprawności które odwzorowują na jej słabą indeksację w wynikach Google. Następnie przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, aby Twoja witryna internetowa funkcjonowała poprawnie. Niemały nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa tekst na stronę firmową jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony we właściwe frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Nie zapomnij! Płacisz tylko za jeden artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu innych artykułów, wspomagające extra zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!Strony www Chodzież

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie wykonana strona www wyróżni Twoją działalność w odniesieniu do konkurencji i wpłynie na odniesienie lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od określenia celu jaki powinna pełnić dana witryna www oraz grupy użytkowników, do których oczekujemy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie dane powinne znajdować się na stronie www, aby były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał klarowne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia i galerie podwyższają jakość witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Układ i kolorystyka gwarantują przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Przygotowane przez dkstrony strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą i odpowiednią optymalizację www, co w każdym calu spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc nadążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, aby ich strony internetowe były w pełni bezawaryjnym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy masz już swoją stronę i zaczynasz dostrzegać, iż Twoja strona www przestaje działać właściwie, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej oryginalnego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny internetowej i doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które zastosujemy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości uświadamiasz sobie, że nie wystarczy posiadać świetnie stworzoną firmową witrynę www. Bardzo istotna jest jej profesjonalna obsługa, by całość zawsze sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w zupełności dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. W przypadku gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę internetową pod kątem zmiany szaty wizualnej, rozmieszczenia i użyteczności. Ekspresowo wykonamy różne naprawy, gwarantując finalnie kompleksową modernizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga