Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Żyrardów

Obszar usług: Żyrardów, Mszczonów, Puszcza Mariańska, Radziejowice, Wiskitki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym obrębie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www spełniają zasady określane przez wyszukiwarkę internetową, co zapewnia im dobrą widoczność w wyszukiwarkach.
zapewnia im wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i większe biznesy, dzięki dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił zupełnie strategię działania wielu firm konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Notabene, poprzez działalność w sieci, można pozyskać o wiele więcej interesantów naszych produktów a także usług.


Już dziś powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o działalności jaką prowadzisz. Wzrost widoczności w sieci pomoże Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy istniejącą już witrynę tak, aby była wizytówką firmy w internecie. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia witryny www, polegająca na automatycznym dostosowaniu się elementów strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana witryna www, powinien momentalnie rozpoznać się w jej schemacie, i bez najmniejszego kłopotu odczytać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie witryny www, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na poszczególne frazy oraz wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych modyfikacji, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby pozyskać kontrahentów, potrzeba Tobie czegoś więcej niż jedynie dobrych produktów i profesjonalnej obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz skutecznie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurencji i wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do wzrostu konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Żyrardów

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje lekkie, responsywne oraz schludne witryny. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru rozbudowania projektu, a co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić do jej stworzenia. Warto również skorzystać z naszego formularza do wyceny strony, który dostępny jest na naszej stronie www, aby wyliczyć już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde nasze jedno zlecenie poprzedza dostosowany do branży i charakteru firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny www w dalszej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, bądź w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje żądanie możemy także zakodować witrynę w wersji systemu edycji. Zapewniona również przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą indeksacji strony w wyszukiwarce Google i wyraźnym sygnałem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, schludny a zarazem funkcjonalny serwis www dostosowany do zakresu Twojej firmy. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Żyrardów

Strona internetowa posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności i zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, konieczna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to zapewnimy wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów czy zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania witryny www z edycją treści CMS w panelu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy uczciwy nieodpłatny audyt waszej strony www, i zaoferujemy jak najbardziej korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Żyrardów

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szalenie istotnym procesem, wpływającym na okazanie się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już na początkowym etapie projektowania witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Oferujemy także w 100% darmowy, rzetelny audyt strony www już istniejącej, pozwalający zlokalizować wszelakie nieprawidłowości które odwzorowują na jej złą indeksację w Google. Następnie przystępujemy do optymalnych rozwiązań, tak aby Państwa witryna była skuteczna. Spory nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was artykuł na stronę firmową jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów Google. Co ważne! Płacisz raz za artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych tekstów, wspomagające bardzo dobre zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Strony www Żyrardów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie utworzona strona www wyróżni Państwa działalność na tle konkurencji i doprowadzi do odniesienia lepszych pozycji w Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od określenia celu jaki ma pełnić dana strona internetowa oraz rzeszy odbiorców, do których spodziewamy się dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie treści powinne znajdować się na stronie, by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, by użytkownik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał konkretne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podnoszą zalety estetyczne portalu, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Układ i koloryzacja gwarantują miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez dkstrony strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji i nowoczesne. Kierujemy się prostotą oraz profesjonalną optymalizację strony, co pod każdym względem spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc podążyć za ciągle rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, żeby ich strony internetowe wyróżniały się w pełni właściwym narzędziem marketingowym. Gdy posiadasz już własną witrynę internetową i zaczynasz odnosić wrażenie, że Twoja witryna przestaje pracować odpowiednio, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalizm naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowoczesnego i świeżego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony www, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę witryny oraz zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie uświadamiasz sobie, że nie wystarczy posiadać doskonale stworzoną firmową stronę www. Istotna jest jej fachowa obsługa, aby całość wciąż sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w całości dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Gdy zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę odnośnie do zmiany szaty graficznej, rozmieszczenia i użyteczności. Ekspresowo wykonamy wszystkie naprawy, gwarantując finalnie kompleksową modernizację strony www. Czekamy na kontakt!


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga