Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Kórnik

Obszar usług: Kórnik - powiat poznański.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych metod, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w Internecie. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci dostawali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc proponujemy wartościowe tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza propozycja była stale aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez znaczenia, w jakiej branży działacie i jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony www polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w taki sposób aby wczytywała się dobrze na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony ustalana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po wgraniu na serwer przygotowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w Google z uwagi na fakt iż są wdrażane poprawnie i zgłaszane tuż po ukończeniu witryny do indeksu Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas strona internetowa jest w każdym calu dobrana do zakresu działalności oraz grupy końcowej, pod jaką jest programowana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami sekretów. To owocna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kórnik

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny i jakości portale. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od dużo aspektów. Te podstawowe z nich wymienione są w postaci pytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego oraz bardziej szczegółowego obliczenia kosztu wykonania strony www. Strony, które projektujemy, wypełniają w pełni wymogi poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą szalenie istotną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Prawidłowo wykonana i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy również bez wersji z systemem edycji treści. Po skończeniu projektu dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny i nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa spodziewane korzyści w postaci: wyświetleń, pozyskaniu dodatkowej ilości partnerów oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kórnik

Czy użytkujesz już swą stronę www, co do której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się ustalić gdzie jest przyczyna problemu. W obszar naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest realna i nie zawsze jest opłacalna. Czasami znacznie lepiej wykonać stronę od nowa zachowując czas oraz finanse. Wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, że nasza witryna tylko się postarzała i potrzeba jej odświeżenia, dlatego również proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja portalu www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy więc do kontaktu z dkstrony w celu omówienia koniecznych aspektów. Oprócz modernizacji oraz naprawy portalu www znacząca jest również obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej efektywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z nami celem ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kórnik

Fundamentem efektywnej widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już w początkowej fazie ich projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości kolejnych środków pieniężnych. Dość często kontrahenci kontaktują się z problemami mało widocznej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co powinno się zmienić aby ulepszyć jej kondycję oraz widoczność w wynikach Google. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z istotnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne treści i artykuły z wykorzystaniem istotnych wyrazów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Zapytaj o szczegóły!Strony www Kórnik

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania portalu należy szczególnie wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, ale także projektanci, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na wyglądzie strony. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć problemu z określeniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy poza tym koncentrują się na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji witryny, ale również i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych możliwości. Gdy odnosisz przeczucie, że Państwa witryna www nie działa prawidłowo, to przyszedł odpowiedni okres, by skorzystać z naszych usług. Wykonamy dla Państwa usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu www w wyszukiwarkach. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji zacząć działania. Nierzadko potrzebny jest kompletny remont, innym razem drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Nieustannie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, zdjęć czy treści. Racjonalnie jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan owa pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga