Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Wrocław

Obszar usług: Wrocław, Czernica, Mietków, Sobótka, Siechnice, Długołęka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy solidne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy solidne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza usługa była nieustannie aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się idealnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność strony ustalana jest już w pierwszym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po przekazaniu przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się bardzo szybko w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wdrażane poprawnie i zgłaszane zaraz po uruchomieniu portalu do indeksu Google za pomocą mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas praca jest we wszelkim aspekcie przystosowana do sektora branży i grupy docelowej, dla której jest opracowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami tajemnic. To efektywna kombinacja wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Wrocław

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny i jakości wizytówki stron. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od dużo czynników. Najważniejsze z nich wymieniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu szybszego oraz bardziej doprecyzowanego wyliczenia kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy, spełniają w pełni założenia zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niesłychanie ważną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Starannie wykonana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy też bez wersji z systemem edycji treści. Po wykonaniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity pod postacią: wyświetleń, przyciągnięciu nowych klientów oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Wrocław

Czy masz już swoją stronę www, której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się rozgryźć gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie lepiej wykonać portal od podstaw oszczędzając czas i środki pieniężne. Niemal wszystko zależy od jej wykonania. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza witryna tylko się zestarzała i potrzebuje modernizacji, dlatego również oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja witryny może okazać się niekorzystna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy witryny znacząca jest również obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej sprawność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Wrocław

Fundamentem efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już we wczesnym etapie ich tworzenia, tak aby zapobiec w przyszłości kolejnych środków pieniężnych. Niejednokrotnie klienci zgłaszają się z problemami słabej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach Wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy uczynić aby podnieść jej efektywność i pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z bardzo ważnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty i artykuły z wykorzystaniem ważnych wyrazów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Skontaktuj się!Strony www Wrocław

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia portalu www warto szczególnie wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem witryny, a wygodą użytkowania. Klienci, a także wykonawcy, odmiennie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć dylematów z ustaleniem o czym jest witryna www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy do tego koncentrują się na dokładności wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji strony, lecz i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych możliwości. Więc jeżeli odnosisz wrażenie, że Wasza strona nie działa właściwie, to przyszedł dobry czas, by skorzystać z naszej usługi. Wykonamy dla Państwa usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu www w wynikach wyszukiwarek. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji wziąć się do działania. Nierzadko jednak potrzebny jest kompletny remont, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Nieustannie zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Stosownie jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez nas usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga