Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Sławno

Obszar usług: Sławno, Darłowo, Malechowo, Postomino.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z expresową widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych metod, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w Internecie. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy dostawali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza oferta była nieustannie dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy pokazać na co nas stać. Bez względu na to, w jakiej branży działacie i jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony internetowej polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się poprawnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już na wczesnym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po oddaniu przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się bardzo szybko w Google z uwagi na fakt iż są wykonywane solidnie oraz zgłaszane tuż po skończeniu projektu do indeksacji Google na podstawie mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas praca jest we wszelkim calu dobrana do niuansów branży i grupy finalnej, pod jaką jest programowana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami zagadek. To owocna kombinacja wiedzy, z którą chcielibyśmy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Sławno

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod kątem kosztów oraz jakości portale. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa aspektów. Te podstawowe z nich rozpisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego warto skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej szczegółowego oszacowania ceny stworzenia strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni warunki prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą wielce istotną pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Porządnie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kodujemy też bez wersji edytowalnej. Po skończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie nowe profity pod postacią: odsłon strony, zgromadzeniu kolejnych partnerów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Sławno

Czy użytkujesz już swą stronę www, której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z nami, a postaramy się sprecyzować gdzie leży przyczyna niepowodzenia. W zakres naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa i nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie znacznie prościej zaprojektować stronę www od podstaw oszczędzając czas i finanse. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza witryna po prostu się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, toteż oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa witryn www może okazać się niekorzystna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia koniecznych szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy strony www istotna jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej efektywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Sławno

Filarem efektu widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już we wczesnej fazie jej projektowania, aby zapobiec na przyszłość zbędnych kosztów. Wielokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemami słabej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania portalu www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy uczynić aby podnieść jej kondycję oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z niezwykle istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych głównych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda zastosowania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Sławno

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia portalu www warto szczególnie zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, a ponadto sami projektanci, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie strony www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć kłopotów z zauważeniem o czym jest strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci ponadto zwracają uwagę na dokładności wykonania od strony technicznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji strony www, lecz i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych kompetencji. A więc w wypadku gdy odnosisz przeczucie, że Wasza witryna www nie działa prawidłowo, to nadszedł stosowny okres, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa przejść do działania. Nierzadko potrzebny jest kompletny remont, innym razem mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci i nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły systematycznie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, zdjęć czy treści. Racjonalnie jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan owa pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga