Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Świdnik

Obszar usług: Świdnik, Mełgiew, Piaski, Rybczewice, Trawniki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w Internecie. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc oferujemy wartościowe tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza usługa była na bieżąco udoskonalana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy pokazać na co nas stać. Bez względu na to, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na ułożeniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wyświetlała się prawidłowo na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już w początkowym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w wyszukiwarce Google gdyż są wykonywane solidnie i zgłaszane zaraz po ukończeniu usługi do indeksu Google przy pomocy mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie dobrana do specjalności biznesu i grupy docelowej, pod jaką jest tworzona. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami sekretów. To owocna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Świdnik

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne odnośnie ceny oraz jakości strony www. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od dużo czynników. Te podstawowe z nich wymieniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego i bardziej doprecyzowanego oszacowania kosztu wykonania strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymagania wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wysoce ważną pod kątem widzenia wyszukiwarek internetowych. Przemyślanie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy zarówno bez wersji CMS. Po ukończeniu usługi dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa spodziewane korzyści pod postacią: wyświetleń, przyciągnięciu kolejnych klientów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Świdnik

Czy dysponujesz już swą stronę www, której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy wskazać gdzie leży przyczyna niepowodzenia. W zakres działania naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania oraz nie zawsze się opłaca. Czasami lepiej zrobić witrynę www od początku oszczędzając czas i finanse. Niemal wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, iż nasza strona www po prostu się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, dlatego też oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja witryn może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy witryny ważna jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej skuteczność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Świdnik

Podstawą efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej dopilnować tego już na wczesnym etapie ich tworzenia, tak aby zapobiec w przyszłości późniejszych nakładów pieniężnych. Dość często klienci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania portalu, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy zmienić aby ulepszyć jej efektywność i pozycję w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Kolejnym, a jednocześnie jednym z niezwykle istotnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne treści i artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych wyrazów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Skontaktuj się!Strony www Świdnik

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia portalu należy przede wszystkim wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a łatwością w obsłudze. Klienci, ale także wykonawcy, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów ważną rzeczą jest skupienie się na oprawie witryny. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć trudności z zauważeniem o czym jest strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy ponadto koncentrują się na dokładności wykonania od strony technicznej, by dana witryna pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji witryny, lecz i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych kompetencji. Jeżeli masz wrażenie, że Państwa strona nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł właściwy okres, by się z nami skontaktować. Dokonamy dla Państwa darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w wynikach Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was zacząć działania. Czasem konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie i nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Systematycznie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Dobrze jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga