Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Sztum

Obszar usług: Sztum, Mikołajki Pomorskie, Stary Dzierzgoń, Stary Targ, Dzierzgoń.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym sektorze. Nasze nowoczesne strony www spełniają wymagania wyznaczane przez wyszukiwarkę, co zapewnia im bardzo dobrą lokalizację w Google.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet mniejsze i średnie biznesy, dzięki wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił diametralnie metody funkcjonowanie wielu firm konkurujących o pozyskanie potencjalnego kontrahenta. Co więcej, w sieci internetowej, można szybciej przyciągnąć o wiele więcej klientów naszych produktów lub usług.


Już dziś zadbaj o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o działalności jaką prowadzisz. Zwiększenie aktywności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych kontrahentów. Stworzymy od początku, bądź zmodernizujemy gotową witrynę tak, by była wizytówką Twojej działalności w sieci. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania witryny www, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się układu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje oddana dana witryna, powinien automatycznie spostrzec się w jej logicznym układzie, i bez najmniejszych kłopotów odnaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie witryny www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na wybrane frazy a także wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych modyfikacji, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zdobyć kontrahentów, potrzeba Tobie coś więcej niż jedynie dobrych produktów i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest aktualnie firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, firm konkurencyjnych oraz sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do zwiększenia konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Sztum

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje lekkie, mobilne oraz czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru skomplikowania projektu, co ma wpływ na wymiar, czasu który trzeba poświęcić na jej stworzenie. Zachęcamy również skorzystać z naszego formularza wyceny witryny www, dostępnym na naszej stronie www, aby sprecyzować expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde nasze jedno zlecenie poprzedza dostosowany do danej branży oraz specyfiki działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony w następnej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje żądanie jesteśmy w stanie również zakodować stronę www w wersji systemu edycji treści CMS. Zapewniona także przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest podstawą indeksacji strony w wyszukiwarkach i niemałym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec dostajesz profesjonalny, czytelny i funkcjonalny serwis www dostosowany do zakresu Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Sztum

Wizytówka strony w internecie ma duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności oraz zagwarantować im poprawną pracę, potrzebna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z chęcią zapewnimy Tobie taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji posiadania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Sztum

Optymalizacja SEO strony internetowej jest niezwykle koniecznym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na czołowej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już na początkowym etapie tworzenia witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Oferujemy również całkowicie darmowy, dobry audyt strony www działającej, pozwalający odnaleźć wszystkie niepoprawności które wpływają na jej słabą indeksację w wyszukiwarce. W dalszej kolejności przystępujemy do konkretnych rozwiązań, by Twoja strona www funkcjonowała poprawnie. Spory nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was artykuł na stronę internetową jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów Google. Pamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnych tekstów, budujących super zaplecze pozycjonerskie. Zapytaj o szczegóły!Strony www Sztum

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie wykonana strona www wyróżni Waszą działalność na tle konkurencji oraz sprawi odniesienie wyższych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki powinna spełniać dana strona www i rzeszy klientów, do których pragniemy dotrzeć. W drugiej kolejności określamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie, aby były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał konkretne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają walory estetyczne strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja i kolorystyka zapewniają miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą agencję strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą oraz prawidłową optymalizację witryny, co doskonale spełnia wszelkie wymogi algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nadążyć za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, by ich strony internetowe były w pełni działającym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy posiadasz już swoją witryną www i zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja strona przestaje pracować dobrze, to warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Umiejętność naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie nowoczesnego i świeżego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny www, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy strony www i doradzimy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia uświadamiasz sobie, że nie wystarczy posiadać doskonale stworzoną firmową stronę www. Ważna jest też właściwa obsługa, aby całość ciągle sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w całości dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. W przypadku gdy tylko zdarzy się owa potrzeba, to odnowimy stronę internetową pod kątem zmiany szaty graficznej, rozłożenia i użyteczności. Na bieżąco zrealizujemy różne naprawy, gwarantując finalnie kompleksową modernizację strony internetowej. Skontaktuj się z nami!


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga