Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Malbork

Obszar usług: Malbork, Lichnowy, Miłoradz, Nowy Staw, Stare Pole.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym wymiarze. Nasze nowoczesne strony www spełniają zasady określane przez Google, co zapewnia im dobrą widoczność w Google.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet mniejsze i średnie przedsiębiorstwa, dzięki gigantycznym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił gruntownie filozofię działania wielu firm konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Notabene, za pomocą internetu, można szybciej osiągnąć o sporo więcej interesantów naszych towarów bądź usług.


Już od teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o Twojej firmie. Podniesienie widoczności w sieci internetowej pomoże Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już stronę tak, by była wizytówką Twojej działalności w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania witryny, polegająca na automatycznym ułożeniu układu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje oddana dana witryna, powinien szybko zorientować się w jej logicznym układzie, oraz bez kłopotu wyszukiwać zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie witryny www, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce na określone frazy i słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich usprawnień, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zdobyć kontrahentów, z pewnością potrzebujesz coś więcej aniżeli tylko dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest właśnie firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz efektywnie swoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, firm konkurencyjnych oraz określeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu w prostej lini doprowadzi do poprawy ilości kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Malbork

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy szybkie, mobilne oraz przejrzyste witryny. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od poziomu skomplikowania projektu, co ma wpływ na ilość, czasu który trzeba poświęcić do jej ukończenia. Sugerujemy również skorzystać z formularza wyceny strony www, który dostępny jest na naszej stronie, by sprecyzować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde przez nas zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży i charakteru firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny w dalszej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta jesteśmy w stanie również zbudować witrynę w wersji bez edycji CSM. Zapewniona także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, która jest podstawą efektu widoczności strony w Google i niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, czytelny oraz praktyczny serwis www dopasowany do branży Twojej firmy. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Malbork

Wizytówka strony w sieci posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by powiększyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zagwarantować im poprawną pracę, potrzebna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości i umiejętności, to zapewnimy wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu systemu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Malbork

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szczególnie koniecznym procesem, wpływającym na okazanie się na pierwszej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już na początkowym etapie tworzenia strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Wykonujemy również bezpłatnie, dokładny audyt strony www już funkcjonującej, umożliwiający znaleźć wszystkie błędy rzutujące na jej złą indeksację w wyszukiwarce. Kolejnie możemy przejść do konkretnych rozwiązań, tak by wasza strona firmowa pracowała idealnie. Niemały nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez was artykuł na stronę internetową jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w odpowiednie frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Zapamiętaj! Płacisz raz za artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnorakich treści, budujących extra zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź to!Strony www Malbork

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie wykonana strona www wyróżni Państwa firmę w odniesieniu do konkurencji i przyczyni się do znacznych efektów widoczności w sieci. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki musi pełnić dana strona internetowa oraz grona użytkowników, do których pragniemy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie www, tak by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał klarowne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podwyższają zalety estetyczne strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i kolorystyka gwarantują przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez dkstrony strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Kierujemy się prostotą oraz odpowiednią optymalizację witryny, co doskonale spełnia wszelkie wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By podążyć za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, żeby tylko ich strony www były w pełni funkcjonującym narzędziem reklamowym. Od kiedy masz już własną stronę internetową i zaczynasz zauważać, że Twoja strona www przestaje działać odpowiednio, wówczas warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalność naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www innowacyjnego wyglądu, adekwatnego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony internetowej, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny internetowej i doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy mieć bardzo dobrze zrobioną firmową stronę internetową. Bardzo ważna jest jej prawidłowa obsługa, by całość non stop sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, doskonale dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Gdy zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy graficznej, formy i właściwości. Ekspresowo przeprowadzimy wszystkie naprawy, zapewniając docelowo kompleksową modernizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga