Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Grodzisk Mazowiecki

Obszar usług: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Podkowa Leśna, Baranów, Jaktorów, Żabia Wola.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym sektorze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają standardy stawiane przez wyszukiwarki, co zapewnia im dobrą widoczność na tle konkurencji.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet mniejsze i większe biznesy, dzięki wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił absolutnie filozofię funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Dodatkowo, w sieci internetowej, można zdobyć o dużo więcej klientów naszych produktów i usług.


Już teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o działalności jaką prowadzisz. Wzrost widoczności w sieci pomoże Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych klientów. Stworzymy od początku, bądź zmodernizujemy dotychczasową witrynę internetową tak, by była wizytówką Twojej działalności w sieci. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania stron www, polegająca na automatycznym dostosowaniu się struktury strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje oddana dana strona www, powinien automatycznie spostrzec się w jej logicznym układzie, oraz bez kłopotów znaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron internetowych, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie strony internetowej, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na określone frazy i słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich informacji i zmian, witryna internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zdobyć klientów, z pewnością potrzebujesz coś więcej niż jedynie dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest właśnie firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurencji i ustaleniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do zwiększenia konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Grodzisk Mazowiecki

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje lekkie, mobilne i schludne witryny. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia skomplikowania usługi, co ma wpływ na wymiar, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Sugerujemy również skorzystać z formularza wyceny witryny www, dostępnym na naszej stronie, by wyliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży i specyfiki działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony kolejnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię klienta możemy również zakodować witrynę w wersji bez edycji treści CMS. Gwarantowana także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, jest to podstawą efektu widoczności strony w wyszukiwarce Google i ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, schludny i użyteczny serwis www odpowiedni do zakresu Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Grodzisk Mazowiecki

Witryna posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać strony www na odpowiednim poziomie widoczności i zapewnić im sprawne funkcjonowanie, potrzebna jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości lub umiejętności, to zapewnimy wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania witryny www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy profesjonalny w pełni darmowy audyt Twojej strony www, a kolejnie zaproponujemy korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Grodzisk Mazowiecki

Optymalizacja SEO strony internetowej jest bardzo koniecznym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na czołowej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez nas już na wczesnym etapie projektowania strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Proponujemy także w 100% darmowy, profesjonalny audyt strony www już istniejącej, pozwalający zlokalizować wszelakie niepoprawności mające wpływ na jej złą indeksację w wynikach Google. W dalszej kolejności przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, aby wasza strona firmowa funkcjonowała poprawnie. Duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na bloga jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w odpowiednie frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Nie zapomnij! Płacisz tylko za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnorakich treści, budujących dobre zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź to!Strony www Grodzisk Mazowiecki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie utworzona strona www wyróżni Waszą firmę względem konkurencji oraz spowoduje odniesienie lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od określenia celu jaki powinna pełnić dana strona i grona klientów, do których oczekujemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie www, by były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w prosty sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał klarowne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podnoszą walory estetyczne portalu, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Struktura oraz koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji i nowoczesne. Kierujemy się prostotą i prawidłową optymalizację witryny internetowej, co pod każdym względem spełnia wszystkie wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nie zostać w tyle za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, aby ich strony internetowe były w pełni niezawodnym narzędziem reklamowym. Od kiedy masz do dyspozycji już własną witrynę internetową i zaczynasz dostrzegać, że Twoja strona internetowa przestaje pracować zadowalająco, to warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www oryginalnego wyglądu, adekwatnego do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę witryny www i doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością rozumiesz, że nie wystarczy posiadać znakomicie zrobioną firmową witrynę internetową. Bardzo ważna jest jej właściwa obsługa, aby wszystko wciąż sprawnie działało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w zupełności dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. W przypadku gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę www pod kątem zmiany oprawy wizualnej, formy i łatwości w użyciu. Błyskawicznie przeprowadzimy wszystkie naprawy, gwarantując finalnie całościową optymalizację strony internetowej. Nawiążmy współpracę już dziś!


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga