Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Luboń

Obszar usług: Luboń - powiat poznański.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych metod, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w Internecie. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy dostawali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza oferta była na bieżąco udoskonalana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony internetowej polegająca na ułożeniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się poprawnie na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po ukończeniu dostosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się expressowo w Google z uwagi na fakt iż są wykonywane solidnie oraz zgłaszane zaraz po wykonaniu witryny do indeksacji Google za pomocą mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas witryna internetowa jest w każdym aspekcie dostosowana do niuansów biznesu oraz grupy docelowej, dla której jest tworzona. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna mieszanka wiedzy, z którą chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Luboń

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod kątem kosztów oraz jakości wizytówki stron www. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu czynników. Najistotniejsze z nich wymienione są w formie zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego należałoby skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej szczegółowego wyliczenia wartości wykonania strony www. Witryny, które projektujemy, spełniają w pełni zasady poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wielce ważną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Solidnie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to tworzymy również bez wersji z edycją treści. Po ukończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa spodziewane korzyści pod postacią: większych wyświetleń strony, pozyskaniu nowych kontrahentów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Luboń

Czy posiadasz już swoją stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się dojść gdzie leży przyczyna takiej sytuacji. W zakres naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa oraz nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie o wiele lepiej zrobić portal www od początku zachowując czas oraz finanse. Wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza strona www po prostu się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, dlatego również proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja portalu www może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji i naprawy strony www ważna jest też obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej użytkowość i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Luboń

Filarem efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej zadbać o to już w początkowym etapie jej tworzenia, tak aby zapobiec w przyszłości następnych kosztów. Bardzo często klienci zgłaszają się z problemami zbyt małej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy uczynić aby poprawić jej kondycję oraz widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem najważniejszych wyrazów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www Luboń

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu strony internetowej należy przede wszystkim wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, a ponadto sami projektanci, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym projektu. Użytkownik, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć trudności z określeniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy dodatkowo koncentrują się na poprawności wykonania od strony programistycznej, by dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i prawidłowej optymalizacji strony, lecz i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych kompetencji. A więc w wypadku gdy odnosisz przeczucie, że Twoja witryna www nie działa właściwie, to nadszedł zasadny okres, by skorzystać z naszej oferty. Przeprowadzimy dla was usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny www w wynikach Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zabrać się za działania. Nierzadko potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już własną stronę (bądź strony) w internecie i nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Do tego regularnie zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy tekstu. Dobrze jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Z tego względu nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga