Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Ostrzeszów

Obszar usług: Ostrzeszów, Czajków, Doruchów, Grabów nad Prosną, Kobyla Góra, Kraszewice, Mikstat.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym zasięgu. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają standardy określane przez wyszukiwarki internetowe, co gwarantuje im dobrą lokalizację wśród konkurencji.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie działalności, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił zupełnie pogląd na działania wielu firm konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Notabene, za pomocą internetu, jest duża szansa osiągnąć o sporo więcej klientów naszych towarów oraz usług.


Od teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Zwiększenie widoczności w internecie pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy mnóstwo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji aktualną stronę www tak, aby była wizytówką Twojej działalności w sieci. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania stron www, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się wyglądu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien w szybkim czasie spostrzec się w jej schemacie, i bez trudu odczytać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie strony, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce na wybrane frazy i słowa kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia odpowiednich usprawnień, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zdobyć kontrahentów, potrzeba Ci czegoś więcej aniżeli tylko dobrych produktów i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Istotną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej oraz sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu w prostej lini doprowadzi do poprawy liczby kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Ostrzeszów

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje lekkie, mobilne i przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od miary skomplikowania usługi, i co za tym idzie, czasu który trzeba poświęcić do jej ukończenia. Warto także skorzystać z formularza w zakładce wycena, który dostępny jest na naszej stronie www, by wyliczyć od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde nasze jedno zlecenie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży oraz charakteru firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny kolejnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta jesteśmy w stanie również zaprogramować witrynę www w wersji bez edycji treści. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą widoczności strony w wyszukiwarkach oraz znacznym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, schludny a zarazem praktyczny serwis www dokładnie dopasowany do branży Twojej firmy. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Ostrzeszów

Wizytówka strony www ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by poszerzyć jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności oraz zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Ci takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania strony www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Ostrzeszów

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie obowiązkowym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na pierwszej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już w początkowym etapie tworzenia strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Oferujemy także w 100% darmowy, solidny audyt strony www która już funkcjonuje, pozwalający zbadać wszystkie błędy mające wpływ na jej złą indeksację w wyszukiwarce. W następnej kolejności przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, aby Państwa strona www działała skutecznie. Również duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was tekst na stronę firmową jest unikalny, indywidualny, wyposażony w mocne frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Pamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu innych treści, wspomagające extra zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź nas!Strony www Ostrzeszów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie utworzona strona www wyróżni Państwa działalność w odniesieniu do konkurencji i sprawi odniesienie wyższych pozycji w sieci. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki musi spełniać dana witryna oraz grona użytkowników, do których chcielibyśmy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie internetowej, tak aby były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, by użytkownik w sposób intuicyjny, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał jasne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają atrakcyjność portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz koloryzacja gwarantują przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą firmę strony internetowe są w pełni zoptymalizowane i nowoczesne. Kierujemy się prostotą oraz odpowiednią optymalizację strony internetowej, co pod każdym względem spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc podążyć za ciągle rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, żeby ich strony www były w pełni skutecznym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz już swoją stronę internetową i zaczynasz zauważać, że Twoja strona internetowa przestaje pracować dobrze, to warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalizm naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie oryginalnego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny www, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny www oraz zaproponujemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości rozumiesz, że nie wystarczy mieć doskonale zrobioną firmową stronę internetową. Istotna jest jej odpowiednia obsługa, aby całość zawsze sprawnie działała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, doskonale dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. W przypadku gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę internetową w odniesieniu do zmiany szaty wizualnej, formy i funkcjonalności. Bez wahania zrealizujemy wszelkie naprawy, zapewniając finalnie kompleksową modernizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


Odpowiemy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga