Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Pruszcz Gdański

Obszar usług: Pruszcz Gdański, Cedry Wielkie, Kolbudy, Przywidz, Pszczółki, Suchy Dąb, Trąbki Wielkie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w sieci. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc oferujemy profesjonalne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza propozycja była na bieżąco udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy pokazać na co nas stać. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu www polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się idealnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli strona po wgraniu na serwer przygotowana jest już do następnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w Google gdyż są projektowane poprawnie i zgłaszane tuż po ukończeniu witryny do indeksacji Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna jest w każdym aspekcie dobrana do specjalności działalności oraz grupy docelowej, dla jakiej jest programowana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami sekretów. To efektywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Pruszcz Gdański

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości strony. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od dużo aspektów. Najistotniejsze z nich wymienione są w postaci zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego warto skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej doprecyzowanego podania kosztu wykonania strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni zasady prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą szczególnie znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Rzetelnie zakodowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to wykonujemy też bez wersji CMS. Po ukończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa spodziewane korzyści pod postacią: większych wyświetleń, przyciągnięciu dodatkowej ilości partnerów biznesowych oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Pruszcz Gdański

Czy użytkujesz już swą stronę www, co do której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się zorientować się gdzie jest przyczyna niepowodzenia. W zakres działania naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze się opłaca. Czasami o wiele prościej wykonać witrynę www od podstaw przyoszczędzając czas i środki finansowe. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza www najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej nowej odsłony, dlatego też proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja stron www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy zatem do kontaktu z nami w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy strony ważna jest także obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Pruszcz Gdański

Warunkiem efektu widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zatroszczy się o to już w początkowej fazie jej projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości późniejszych nakładów pieniężnych. Dosyć często kontrahenci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszych zapotrzebowań oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją strony, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy uczynić aby udoskonalić jej efektywność oraz widoczność w wyszukiwarkach. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z niezwykle istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych wyrazów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Wypróbuj to!Strony www Pruszcz Gdański

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania portalu www warto w szczególności zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem witryny, a użytecznością. Kontrahenci, a także sami projektanci, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na oprawie strony www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć problemów z zauważeniem czego dotyczy witryna www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci poza tym zwracają uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, by dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji witryny, ale również i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych usług. Jeśli masz wrażenie, że Wasza witryna www nie działa właściwie, to nadszedł idealny moment, by skorzystać z naszej usługi. Wykonamy dla was usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu w wyszukiwarkach. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa wziąć się do działania. Nierzadko jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Systematycznie zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy tekstu. Racjonalnie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga