Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Kluczbork

Obszar usług: Kluczbork, Byczyna, Wołczyn, Lasowice Wielkie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym obrębie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www wypełniają wytyczne wyznaczane przez wyszukiwarki internetowe, co zapewnia im wysoką pozycję w wyszukiwarce internetowej.


Internet to doskonałe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie działalności, dzięki dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie metody funkcjonowanie wielu firm konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, za pomocą internetu, jest duża szansa pozyskać o dużo więcej interesantów naszych towarów a także usług.


Już teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Wzrost widoczności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy istniejącą stronę www tak, by była wizytówką biznesu w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia klarowną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia stron www, polegająca na samoczynnym ułożeniu wyglądu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje przekazana dana strona www, powinien naturalnie spostrzec się w jej konstrukcji, oraz bez trudu odnaleźć poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali www, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie witryny www, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na wybrane frazy oraz wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia odpowiednich informacji i zmian, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać klientów, potrzebujesz czegoś więcej niż tylko dobrego produktu i fachowej obsługi klienta. Ważną częścią marketingu w sieci jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz efektywnie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działań działalności konkurencyjnej oraz sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kluczbork

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje efektywne, mobilne oraz czytelne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od stopnia skomplikowania zlecenia, a co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić na jej ukończenie. Warto także skorzystać z naszego formularza wyceny, który dostępny jest na naszej stronie www, aby sprecyzować od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde nasze zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży i specyfiki branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny witryny www następnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją prośbę jesteśmy w stanie również zakodować witrynę www w wersji bez edycji CSM. Gwarantowana również przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to podstawą zaindeksowania strony w Google oraz znacznym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec dostajesz profesjonalny, estetyczny a również funkcjonalny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kluczbork

Witryna internetowa ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby poszerzyć jej konwersję. By utrzymać strony www na odpowiednim poziomie widoczności a także zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, potrzebna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z chęcią zapewnimy Tobie takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania witryny www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym systemu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kluczbork

Optymalizacja SEO strony www jest szalenie obowiązkowym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na wysokiej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już na wczesnym etapie tworzenia strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Proponujemy również zupełnie darmowy, dobry audyt strony www już istniejącej, umożliwiający zlokalizować wszelakie nieprawidłowości wpływające na jej słabą indeksację w wynikach Google. Kolejnie przystępujemy do optymalnych rozwiązań, aby Twoja strona firmowa działała skutecznie. Spory nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was tekst na stronę internetową jest unikalny, indywidualny, wyposażony w mocne frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Nie zapomnij! Płacisz tylko za jeden artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się tekstów, wspomagające extra zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!Strony www Kluczbork

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie stworzona strona www wyróżni Twoją działalność w odniesieniu do konkurencji i przyczyni się do odniesienia powodzenia w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki musi pełnić dana witryna i rzeszy kontrahentów, do których spodziewamy się dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie, by były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał konkretne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie polepszają zalety estetyczne witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Struktura i kolorystyka zapewniają miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez nas strony internetowe są w pełni zoptymalizowane i nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę i profesjonalną optymalizację strony internetowej, co całkiem spełnia wszelkie wymagania algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby podążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, by ich witryny www były w pełni dobrym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy masz już własną witrynę oraz zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja witryna przestaje funkcjonować dobrze, to warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej nowego i świeżego wyglądu, w sam raz do aktualnych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony www, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę strony oraz zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością uświadamiasz sobie, że nie wystarczy mieć bardzo dobrze zrobioną firmową stronę internetową. Bardzo ważna jest jej fachowa obsługa, aby całość zawsze sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Jak tylko zajdzie owa potrzeba, to zmienimy stronę w odniesieniu do zmiany szaty graficznej, formy i użyteczności. Niezwłocznie wykonamy wszelkie naprawy, zapewniając docelowo całościową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga