Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Nowy Targ

Obszar usług: Nowy Targ, Szczawnica, Czarny Dunajec, Czorsztyn, Jabłonka, Krościenko nad Dunajcem, Lipnica Wielka, Łapsze Niżne, Ochotnica Dolna, Raba Wyżna, Rabka-Zdrój, Spytkowice, Szaflary.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym wymiarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają standardy nakładane przez wyszukiwarkę Google, co gwarantuje im bardzo dobrą lokalizację w wyszukiwarce Google.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet małe i średnie firmy, dzięki wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił totalnie strategię działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o zainteresowanie potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, w sieci internetowej, można przyciągnąć o wiele więcej interesantów naszych produktów a także usług.


Już dziś zadbaj o to, by wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej działalności. Wzmocnienie aktywności w sieci pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy dużo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź zmodernizujemy istniejącą już witrynę www tak, by była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania strony www, polegająca na samoistnym dostosowaniu się wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje oddana dana strona www, powinien błyskawicznie rozpoznać się w jej schemacie, oraz bez kłopotów znaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie witryny, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na poszczególne frazy lub wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich modyfikacji, strona www jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać klientów, potrzebujesz coś więcej niż jedynie dobrych produktów i fachowej jakości obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu internetowego jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurencji i sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu z pewnością doprowadzi do przyrostu kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Nowy Targ

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje szybkie, mobilne oraz schludne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od poziomu rozbudowania projektu, a co za tym idzie, czasu który należy poświęcić do jej stworzenia. Prosimy również skorzystać z formularza wyceny strony www, który dostępny jest na naszej stronie, by sprecyzować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde przez nas zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży oraz charakteru branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www w następnej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje żądanie jesteśmy w stanie także zakodować witrynę www w wersji bez edycji treści. Zapewniona również przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą efektu widoczności strony w wyszukiwarkach i ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie dostajesz profesjonalny, czytelny i funkcjonalny serwis www odpowiednio dopasowany do branży Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Nowy Targ

Witryna internetowa posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności i zagwarantować im sprawną pracę, wymagana jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości czy umiejętności, to możemy zapewnić Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony www, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w sytuacji użytkowania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu systemu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Nowy Targ

Optymalizacja SEO strony firmowej jest bardzo niezbędnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na pierwszej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na wczesnym etapie tworzenia witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Proponujemy również w 100% bezpłatny, profesjonalny audyt strony www działającej, ułatwiający wybadać wszelakie nieprawidłowości wpływające na jej słabą indeksację w wyszukiwarce. W dalszej kolejności przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, tak by Twoja witryna internetowa pracowała idealnie. Również duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was tekst na witrynę www jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w mocne frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów Google. Co ważne! Płacisz tylko raz za artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych treści, wspomagające dobre zaplecze pozycjonerskie. Zapytaj o szczegóły!Strony www Nowy Targ

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Fachowo stworzona strona www wyróżni Waszą działalność w porównaniu do konkurencji oraz doprowadzi do odniesienia znacznych efektów widoczności w Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki musi spełniać dana strona www i rzeszy kontrahentów, do których pragniemy dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie internetowej, aby były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał konkretne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podnoszą jakość portalu, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i kolorystyka gwarantują przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Zaprojektowane przez dkstrony strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane i oryginalne. Stawiamy na prostotę i odpowiednią optymalizację witryny, co w zupełności spełnia kompleksowo wymogi algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby podążyć za wciąż rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, by ich witryny www były w pełni niezawodnym narzędziem marketingowym. Gdy masz do dyspozycji już własną witrynę internetową i zaczynasz dostrzegać, że Twoja strona przestaje pracować właściwie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowoczesnego i świeżego wyglądu, adekwatnego do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny oraz zaproponujemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości rozumiesz, iż nie wystarczy mieć świetnie zrobioną firmową witrynę internetową. Istotna jest jej profesjonalna obsługa, aby całość wciąż sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w pełni dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Kiedy zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę z punktu widzenia zmiany szaty wizualnej, rozłożenia i użyteczności. Błyskawicznie przeprowadzimy wszelkie naprawy, gwarantując docelowo całościową optymalizację strony www. Skontaktuj się z nami!


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga