Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Sierpc

Obszar usług: Sierpc, Gozdowo, Mochowo, Rościszewo, Szczutowo, Zawidz.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym obszarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają standardy określane przez wyszukiwarkę internetową Google, co gwarantuje im wysoką widoczność z pośród konkurencji.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie firmy, dzięki dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił diametralnie pogląd na działania wielu działalności konkurujących o zainteresowanie potencjalnego klienta. Poza tym, przy pomocy internetu, można przyciągnąć o wiele więcej odbiorców naszych produktów bądź usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Wzrost aktywności w internecie pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od początku, bądź zmodernizujemy dotychczasową witrynę tak, by była wizytówką Twojej firmy w internecie. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania stron internetowych, polegająca na automatycznym dostosowaniu się elementów strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana witryna, powinien w krótkim czasie spostrzec się w jej konstrukcji, i bez najmniejszego kłopotu odczytać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn, mająca na celu takie usprawnienie portalu, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na określone frazy a także wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych informacji i zmian, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zdobyć kontrahentów, na pewno potrzebujesz czegoś więcej niż jedynie dobrych produktów i fachowej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz skutecznie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, działalności konkurencyjnej i sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do zwiększenia Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Sierpc

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy efektywne, responsywne i czytelne witryny www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia skomplikowania projektu, i co za tym idzie, czasu który trzeba poświęcić do jej ukończenia. Sugerujemy także skorzystać z naszego formularza wyceny projektu www, dostępnym na naszej stronie, by oszacować o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde nasze jedno zadanie poprzedza dostosowany odpowiednio do danej branży oraz charakteru branży, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www kolejnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje życzenie możemy także zakodować stronę w wersji bez CMS. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, która jest podstawą widoczności strony w wynikach Google oraz dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, schludny oraz praktyczny serwis www odpowiednio dopasowany do zakresu Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Sierpc

Wizytówka strony w sieci ma duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by poszerzyć jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności a także zagwarantować im poprawną pracę, potrzebna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to możemy zapewnić Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony, modułów czy zapewnienie optymalnej mobilności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dokładny bezpłatny audyt Państwa strony www, a następnie możemy zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Sierpc

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szczególnie ważnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na czołowej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez nas już w początkowym etapie projektowania witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Oferujemy także nieodpłatny, solidny audyt strony www która już istnieje, umożliwiający zlokalizować wszelakie niepoprawności które wpływają na jej niską indeksację w wyszukiwarce. W następnej kolejności przechodzimy do konkretnych rozwiązań, tak aby wasza strona internetowa działała skutecznie. Również duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Ciebie artykuł na stronę internetową jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów Google. Co istotne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych tekstów, budujących poprawne zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź nas!Strony www Sierpc

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie wykonana strona www wyróżni Twoją firmę w porównaniu do konkurencji i doprowadzi do sukcesu w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od określenia celu jaki musi pełnić dana strona internetowa oraz grona odbiorców, do których chcemy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie treści powinne znajdować się na stronie www, tak aby były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał dokładne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają walory estetyczne witryny, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Struktura i koloryzacja zapewniają przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez nas strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane i nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę i należytą optymalizację witryny, co w zupełności spełnia kompleksowo wymagania algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nie zostać w tyle za non stop rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, aby ich strony internetowe były w pełni sprawnie działającym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz już swoją witrynę internetową i zaczynasz spostrzegać, że Twoja witryna internetowa przestaje pracować jak należy, to warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Znajomość fachu naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie nowoczesnego i świeżego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę witryny www oraz doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze zrobioną firmową stronę internetową. Ważna jest też odpowiednia obsługa, by całość non stop sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w pełni dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Kiedy zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę internetową odnośnie do zmiany oprawy wizualnej, formy i funkcjonalności. Błyskawicznie zrealizujemy różne naprawy, zapewniając w efekcie końcowym całościową optymalizację strony internetowej. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga