Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Kamienna Góra

Obszar usług: Kamienna Góra, Lubawka, Marciszów.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych metod, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w Internecie. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza propozycja była permanentnie udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu źródła strony www w taki sposób aby wyświetlała się idealnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już w początkowym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po przekazaniu przygotowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w Google z uwagi na fakt iż są wykonywane poprawnie oraz zgłaszane tuż po skończeniu projektu do indeksu Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas witryna internetowa jest we wszelkim calu dobrana do tematyki działalności oraz grupy finalnej, dla której jest programowana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami tajemnic. To efektywna kompozycja wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kamienna Góra

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie ceny i jakości strony www. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od masy aspektów. Te najistotniejsze z nich wypisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej szczegółowego oszacowania wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni wymagania prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą bardzo znaczącą pod kątem widzenia Google. Rzetelnie zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to tworzymy zarówno bez wersji edycją treści strony. Po ukończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny oraz profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa dodatkowe korzyści pod postacią: większej liczby odsłon, sprowadzeniu dodatkowych partnerów biznesowych oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kamienna Góra

Czy użytkujesz już własną stronę www, której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy określić gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W zakres działania naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna i nie zawsze jest warta. Czasami lepiej wykonać portal od podstaw zaoszczędzając czas i środki. Wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Zwykle bywa jednak tak, że nasza witryna najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, toteż oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja stron www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy zatem do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy witryny istotna jest też obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej użytkowość i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kamienna Góra

Warunkiem efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już w początkowej fazie jej tworzenia, tak aby zapobiec na przyszłość niepotrzebnych środków. Wielokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemami słabej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania strony internetowej, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba zmienić aby udoskonalić jej kondycję oraz widoczność w Google. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z decydujących czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem najważniejszych słów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system użycia tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Skontaktuj się!Strony www Kamienna Góra

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia strony www należy szczególnie zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej stroną graficzną, a używalnością. Kontrahenci, a także sami projektanci, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów ważną sprawą jest skupienie się na oprawie witryny. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć kłopotu z zauważeniem do czego odnosi się witryna, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy ponadto zwracają uwagę na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji www, ale również i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych kompetencji. A więc w wypadku kiedy masz przeczucie, że Wasza witryna nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł odpowiedni okres, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny www w wynikach wyszukiwania. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zacząć działania. Często konieczny jest generalny remont, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci i nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego regularnie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy treści. Rozsądnie jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez nas usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga