Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Żagań

Obszar usług: Żagań, Gozdnica, Brzeźnica, Iłowa, Małomice, Niegosławice, Szprotawa, Wymiarki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w Google. Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w sieci. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich potrzeb narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza propozycja była permanentnie dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony internetowej polegająca na ułożeniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wczytywała się prawidłowo na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu dogadywana jest już w początkowym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po ukończeniu przystosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się szybko w wyszukiwarce gdyż są projektowane profesjonalnie i zgłaszane tuż po wykonaniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas witryna internetowa jest we wszelkim calu dostosowana do tematyki działalności oraz grupy docelowej, dla której jest opracowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To kreatywna mieszanka wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Żagań

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod kątem kosztów i jakości strony www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od bardzo wielu aspektów. Te podstawowe z nich wypisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego zachęcamy skorzystać w celu prostszego oraz bardziej precyzyjnego wyliczenia ceny stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni wymagania prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wielce ważną z punktu widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Prawidłowo zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to tworzymy również bez wersji z edycją treści. Po skończeniu pracy dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie wyczekiwane korzyści pod postacią: odsłon strony, pozyskaniu większej ilości partnerów biznesowych oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Żagań

Czy masz już swoją stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się określić gdzie jest powód takiej sytuacji. W skład naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania i nie zawsze jest opłacalna. Czasami znacznie prościej wykonać portal www od zera zachowując czas i finanse. Niemal wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Zwykle jest jednak tak, iż nasza strona www się po prostu zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego dodatkowo świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja strony www może okazać się nieekonomiczna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej produktywność i konkurencyjność. Niezwłocznie namawiamy do kontaktu z nami w celu ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Żagań

Warunkiem efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zatroszczy się o to już w początkowej fazie jej projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości późniejszych środków. Wielokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemami słabej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania witryny, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należy zmienić aby podnieść jej kondycję i pozycję w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, a jednocześnie jednym z niezwykle istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty i artykuły z wykorzystaniem głównych słów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system zastosowania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Żagań

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia witryny należy szczególnie wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem portalu, a użytecznością. Klienci, jak również wykonawcy, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym portalu. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć problemu z ustaleniem o czym jest strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci ponadto skupiają się na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, aby dana strona pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji www, ale również i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych usług. A więc w wypadku kiedy masz wrażenie, że Państwa witryna nie działa prawidłowo, to nadszedł dobry moment, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy dla Państwa nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu www w wynikach wyszukiwarek. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przejść do działania. Niejednokrotnie jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie i nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły nieustannie zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Rozsądnie jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga