Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Świecie

Obszar usług: Świecie, Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Nowe, Osie, Pruszcz, Świekatowo, Warlubie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym horyzoncie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www wypełniają standardy nakładane przez wyszukiwarkę Google, co gwarantuje im bardzo dobrą widoczność wśród konkurencji.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet małe i średnie firmy, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił diametralnie strategię działania wielu podmiotów konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Poza tym, poprzez działalność w sieci, jest duża szansa zdobyć o sporo więcej interesantów naszych produktów oraz usług.


Już dziś zadbaj o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o firmie. Wzmocnienie aktywności w sieci pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i zyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź zmodernizujemy aktualną stronę tak, by była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania serwisu www, polegająca na automatycznym ułożeniu wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje oddana dana witryna www, powinien automatycznie spostrzec się w jej schemacie, oraz bez trudu odnaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu takie przygotowanie strony internetowej, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na wybrane frazy lub słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych informacji i zmian, witryna www jest czytelna, funkcjonalna i wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać klientów, z pewnością potrzeba Tobie coś więcej niż jedynie dobrego produktu oraz fachowej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu internetowego jest obecnie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie swoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurencji i sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu w prostej lini doprowadzi do poprawy liczby Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Świecie

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje efektywne, responsywne i schludne strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia rozbudowania usługi, co ma wpływ na wymiar, czasu potrzebnego do jej ukończenia. Sugerujemy także skorzystać z formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie www, aby wyliczyć o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde przez nas zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny następnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię jesteśmy w stanie również zbudować witrynę www w wersji bez edycji CSM. Zapewniona także przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest podstawą efektu widoczności strony w Google i znacznym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, czytelny a także użyteczny serwis www dokładnie dopasowany do zakresu Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Świecie

Wizytówka strony www ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby zwiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na odpowiednim poziomie widoczności oraz zapewnić im sprawne funkcjonowanie, konieczna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to możemy zapewnić Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w sytuacji posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu administracyjnym systemu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dogłębny darmowy audyt waszej strony www, i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Świecie

Optymalizacja SEO strony firmowej jest niezwykle obowiązkowym procesem, mającym wpływ na okazanie się na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez nas już na początkowym etapie projektowania strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Oferujemy również nieodpłatny, rzetelny audyt strony www która już funkcjonuje, umożliwiający odnaleźć wszelakie nieprawidłowości które wpływają na jej niską indeksację w wyszukiwarce Google. Kolejnie przystępujemy do właściwych rozwiązań, aby wasza strona firmowa pracowała skutecznie. Również duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was artykuł na stronę firmową jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Nie zapomnij! Płacisz za jeden artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnych treści, wspomagające bardzo dobre zaplecze pozycjonerskie. Napisz do nas!Strony www Świecie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie wykonana strona www wyróżni Twoją działalność na tle konkurencji i spowoduje odniesienie lepszych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki musi spełniać dana strona oraz grona kontrahentów, do których chcemy dotrzeć. Następnie określamy jakie dane powinne znajdować się na stronie www, aby były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał precyzyjne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podwyższają jakość strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz kolorystyka zapewniają miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz oryginalne. Nastawiamy się na prostotę i odpowiednią optymalizację strony, co całkiem spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby podążyć za ciągle rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, żeby ich strony www wyróżniały się w pełni niezawodnym narzędziem reklamowym. Gdy posiadasz już własną witrynę i zaczynasz spostrzegać, że Twoja strona www przestaje działać jak należy, wówczas warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Znajomość fachu naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www innowacyjnego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony www, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie dokonamy całościowej analizy strony internetowej i doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości uświadamiasz sobie, że nie wystarczy posiadać bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę www. Bardzo istotna jest jej profesjonalna obsługa, aby całość zawsze sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, doskonale dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Gdy zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę internetową odnośnie do zmiany szaty wizualnej, całokształtu i właściwości. Niezwłocznie dokonamy wszystkie naprawy, zapewniając na końcu całościową modernizację strony www. Zapraszamy do kontaktu!


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga