Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Zwoleń

Obszar usług: Zwoleń, Kazanów, Policzna, Przyłęk, Tczów.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym obrębie. Nasze nowoczesne strony www wypełniają standardy określane przez wyszukiwarkę internetową Google, co gwarantuje im dobrą lokalizację w wyszukiwarce Google.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet małe i większe biznesy, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie pogląd na działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Dodatkowo, poprzez działalność w internecie, można zdobyć o dużo więcej interesantów naszych towarów i usług.


Już od dziś powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o Twoim biznesie. Wzmocnienie aktywności w sieci pomoże Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy dużo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy gotową witrynę www tak, by była wizytówką Twojej firmy w internecie. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania strony internetowej, polegająca na samoistnym ułożeniu elementów strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana witryna www, powinien naturalnie rozpoznać się w jej schemacie, oraz bez najmniejszych kłopotów wyszukiwać zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn www, mająca na celu takie przygotowanie strony, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje na zdefiniowane frazy a także słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych informacji i zmian, witryna www jest wyrazista, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zdobyć kontrahentów, z pewnością potrzebujesz czegoś więcej aniżeli tylko dobrych produktów i fachowej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurentów i ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do przyrostu konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Zwoleń

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy lekkie, mobilne i przejrzyste strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru skomplikowania zlecenia, co ma wpływ na ilość, czasu który należy poświęcić na jej ukończenie. Sugerujemy również skorzystać z naszego formularza do wyceny strony, dostępnym na naszej stronie www, by sprecyzować już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde jedno zlecenie poprzedza dostosowany do danej branży oraz charakteru działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny w dalszej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta jesteśmy w stanie także zaprogramować stronę www w wersji systemu edycji. Gwarantowana także przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to podstawą indeksacji strony w wyszukiwarkach oraz wyraźnym sygnałem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, estetyczny oraz praktyczny serwis www dostosowany do branży Twojej firmy. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Zwoleń

Witryna internetowa posiada wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych klientów. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać witryny www na najwyższym poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawną pracę, wymagana jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów lub zapewnienie optymalnej mobilności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku użytkowania strony www z edycją treści CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy rzetelny darmowy audyt Państwa strony internetowej, oraz możemy zaoferować jak najbardziej odpowiednie rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Zwoleń

Optymalizacja SEO strony www jest bardzo niezbędnym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na czołowej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już w początkowym etapie tworzenia witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Oferujemy także zupełnie darmowy, profesjonalny audyt strony www istniejącej, pozwalający wyszukać wszystkie błędy mające wpływ na jej niską indeksację w wyszukiwarce. Kolejnie możemy przejść do precyzyjnych rozwiązań, aby Twoja strona internetowa działała idealnie. Niemały nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez was tekst na bloga jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Pamiętaj! Płacisz raz za artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu innych artykułów, budujących extra zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!Strony www Zwoleń

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio stworzona strona www wyróżni Twoją działalność względem konkurencji oraz doprowadzi do lepszych pozycji w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana witryna oraz grona kontrahentów, do których przewidujemy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie, tak aby były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał precyzyjne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie wzmacniają wartość portalu, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja i koloryzacja zapewniają miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez nas strony internetowe są w pełni zoptymalizowane i oryginalne. Stawiamy na prostotę oraz odpowiednią optymalizację www, co w zupełności spełnia wszystkie wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby podążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, żeby tylko ich strony internetowe wyróżniały się w pełni bezawaryjnym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy dysponujesz już własną stronę www i zaczynasz stwierdzać, że Twoja strona www przestaje pracować właściwie, to warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Fachowość naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej oryginalnego wyglądu, dopasowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony www, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę strony internetowej oraz podpowiemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy mieć bardzo dobrze zrobioną firmową stronę internetową. Istotna jest jej prawidłowa obsługa, by całość non stop sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w pełni dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Gdy zajdzie taka potrzeba, to odnowimy stronę internetową odnośnie do zmiany oprawy graficznej, budowy i funkcjonalności. Niezwłocznie zrealizujemy wszystkie naprawy, zapewniając finalnie całościową optymalizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga