Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Nowa Sól

Obszar usług: Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kolsko, Kożuchów, Nowe Miasteczko, Otyń, Siedlisko.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza oferta była na bieżąco udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony internetowej polegająca na zakodowaniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wczytywała się bez zarzutu na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już w początkowym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się szybko w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są wdrażane fachowo oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu witryny do indeksacji Google za pomocą mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas strona internetowa jest w każdym aspekcie dostosowana do sfery działalności i grupy końcowej, dla której jest przygotowywana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna kompozycja wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Nowa Sól

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości strony. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od masy aspektów. Najistotniejsze z nich rozpisaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego oszacowania kosztu wykonania strony www. Serwisy, które projektujemy, wypełniają w pełni założenia odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezwykle istotną z punktu widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Rzetelnie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kodujemy także bez wersji edycją treści strony. Po wykonaniu pracy dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie nowe profity pod postacią: większej liczby odsłon, sprowadzeniu kolejnych kontrahentów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Nowa Sól

Czy dysponujesz już swą stronę www, co do której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się wybadać gdzie leży przyczyna problemu. W obszar naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie znacznie lepiej wykonać stronę od podstaw zachowując czas oraz finanse. Prawie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Często bywa jednak tak, że nasza witryna www się po prostu postarzała i potrzeba jej nowej odsłony, dlatego dodatkowo wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryny www może okazać się niekorzystna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia niezbędnych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy portalu www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej produktywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Nowa Sól

Fundamentem efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest dopilnować tego już w pierwszej fazie ich tworzenia, aby zapobiec na przyszłość niepotrzebnych kosztów. Dosyć często klienci zgłaszają się z problemami zbyt małej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją witryny www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co trzeba zmienić aby podciągnąć jej kondycję oraz widoczność w Google. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z niezwykle istotnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych ważnych wyrazów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Wypróbuj to!Strony www Nowa Sól

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu witryny www należy przede wszystkim wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem strony, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, a również projektanci, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć problemu z określeniem o czym jest witryna, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy poza tym zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji witryny www, ale również i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych usług. A więc w przypadku kiedy masz wrażenie, że Wasza strona nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł dogodny okres, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla was usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w wyszukiwarkach. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji wziąć się do działania. Czasem potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już własną stronę (bądź strony) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Do tego regularnie zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy tekstu. Rozsądnie jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga