Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Grajewo

Obszar usług: Grajewo, Radziłów, Rajgród, Szczuczyn, Wąsosz.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym obszarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www wypełniają standardy określane przez wyszukiwarkę internetową, co zapewnia im wysoką pozycję w Google.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet małe i średnie działalności, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił kompletnie filozofię funkcjonowanie wielu firm konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Dodatkowo, za pomocą internetu, jest duża szansa pozyskać o wiele więcej interesantów naszych towarów lub usług.


Od teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o firmie. Wzrost widoczności w internecie pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy dużo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych kontrahentów. Stworzymy od początku, bądź zmodernizujemy dotychczasową witrynę internetową tak, by była wizytówką Twojej działalności w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania witryny internetowej, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się układu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna, powinien w krótkim czasie spostrzec się w jej budowie, i bez kłopotu odczytać zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn, mająca na celu odpowiednie usprawnienie strony internetowej, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na określone frazy a także wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych informacji i zmian, witryna internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zdobyć kontrahentów, potrzeba Ci coś więcej niż jedynie dobrego produktu oraz profesjonalnej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz efektywnie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Grajewo

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy efektywne, mobilne oraz czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od poziomu skomplikowania projektu, a co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić na jej stworzenie. Warto także skorzystać z naszego formularza w zakładce wycena, dostępnym na naszej stronie, aby obliczyć już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde przez nas zlecenie poprzedza dostosowany do danej branży oraz specyfiki działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny www w dalszej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, bądź w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta jesteśmy w stanie także zakodować stronę www w wersji systemu edycji treści CMS. Gwarantowana również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem widoczności strony w wynikach Google oraz dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty a również użyteczny serwis www dokładnie dopasowany do branży Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Grajewo

Wizytówka strony w sieci ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności i zagwarantować im poprawną pracę, potrzebna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to możemy zapewnić Ci takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Istotne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania strony www z edycją treści CMS w panelu systemu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy solidny darmowy audyt Twojej witryny www, a kolejnie zaproponujemy najlepsze rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Grajewo

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szalenie ważnym procesem, wpływającym na okazanie się na wysokiej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez nas już na wczesnym etapie projektowania witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Proponujemy także bezpłatny, rzetelny audyt strony www która już istnieje, umożliwiający odszukać wszystkie nieprawidłowości mające wpływ na jej niską indeksację w wynikach Google. W następnej kolejności przystępujemy do konkretnych rozwiązań, tak aby Państwa strona internetowa działała poprawnie. Duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was artykuł na witrynę jest unikalny, indywidualny, wyposażony w mocne frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Co ważne! Płacisz tylko za jeden artykuł, po czym my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różniących się tekstów, budujących dobre zaplecze dla pozycjonowania. Skontaktuj się!Strony www Grajewo

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Należycie wykonana strona www wyróżni Waszą firmę na tle konkurencji i spowoduje odniesienie powodzenia w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od sprecyzowania celu jaki powinna pełnić dana strona www i rzeszy kontrahentów, do których oczekujemy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie internetowej, tak aby były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał jasne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podnoszą atrakcyjność strony, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Układ i koloryzacja gwarantują miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą firmę strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane i nowoczesne. Kierujemy się prostotą i profesjonalną optymalizację strony, co doskonale spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby podążyć za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, ażeby ich strony www wyróżniały się w pełni niezawodnym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy posiadasz już swoją witrynę i zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja strona internetowa przestaje funkcjonować zadowalająco, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www innowacyjnego wyglądu, w sam raz do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę strony internetowej oraz zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wdrożymy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne rozumiesz, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę www. Bardzo ważna jest jej fachowa obsługa, aby całość ciągle sprawnie działała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w zupełności dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Jak tylko zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę internetową pod kątem zmiany szaty graficznej, rozłożenia i łatwości w użyciu. Na bieżąco przeprowadzimy wszelkie naprawy, gwarantując docelowo kompleksową modernizację strony www. Czekamy na kontakt!


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga