Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Oborniki

Obszar usług: Oborniki, Rogoźno, Ryczywół.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym zasięgu. Nasze nowoczesne strony www spełniają wytyczne wyznaczane przez wyszukiwarki, co zapewnia im wysoką lokalizację w wynikach wyszukiwania.


Internet to doskonałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet małe i większe firmy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił zupełnie filozofię funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Poza tym, w sieci internetowej, jest duża szansa zdobyć o wiele więcej interesantów naszych produktów bądź usług.


Już od dziś powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności. Wzmocnienie widoczności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych klientów. Stworzymy od początku, bądź dokonamy modernizacji działającą stronę internetową tak, by była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia witryny, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje przekazana dana strona www, powinien automatycznie rozpoznać się w jej logicznym układzie, oraz bez kłopotów odnaleźć poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn, mająca na celu odpowiednie usprawnienie portalu, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na zdefiniowane frazy a także wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych usprawnień, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zdobyć klientów, na pewno potrzebujesz coś więcej niż tylko dobrego produktu oraz fachowej obsługi klienta. Istotną częścią marketingu w sieci jest w obecnych czasach firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz skutecznie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurentów i ustaleniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do zwiększenia ilości kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Oborniki

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy szybkie, responsywne i schludne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od miary rozbudowania zlecenia, a co za tym idzie, czasu który trzeba poświęcić na jej ukończenie. Polecamy również skorzystać z formularza do wyceny strony, dostępnym na naszej stronie, aby sprecyzować o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde nasze jedno zlecenie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży i charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny w następnej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie klienta możemy także zaprogramować stronę www w wersji systemu CMS. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, jest to podstawą indeksacji strony w wyszukiwarce Google i dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec dostajesz profesjonalny, czytelny a również użyteczny serwis www dopasowany do zakresu Twojej firmy. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Oborniki

Wizytówka strony w internecie posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności oraz zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, potrzebna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów oraz zapewnienie optymalnej mobilności. Istotne są także aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Oborniki

Optymalizacja SEO strony internetowej jest niezwykle ważnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na pierwszej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na początkowym etapie projektowania witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Oferujemy również bezpłatny, solidny audyt strony www już funkcjonującej, ułatwiający zidentyfikować wszelakie nieprawidłowości które wpływają na jej złą indeksację w wyszukiwarce Google. Następnie możemy przejść do precyzyjnych rozwiązań, tak aby Twoja witryna www funkcjonowała poprawnie. Duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie tekst na witrynę jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Co ważne! Płacisz raz za artykuł, po czym my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych tekstów, budujących super zaplecze dla pozycjonowania. Zadzwoń do nas!Strony www Oborniki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie stworzona strona www wyróżni Państwa działalność na tle konkurencji oraz wpłynie na odniesienie powodzenia w sieci. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od sprecyzowania celu jaki musi pełnić dana strona www oraz grupy kontrahentów, do których chcemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie internetowej, tak aby były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał precyzyjne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podnoszą zalety estetyczne portalu, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz koloryzacja gwarantują przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez nas strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz prawidłową optymalizację www, co całkiem spełnia wszelkie wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby nie zostać w tyle za ciągle rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, żeby tylko ich witryny www wyróżniały się w pełni działającym narzędziem reklamowym. Gdy dysponujesz już własną stronę www oraz zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja strona przestaje pracować odpowiednio, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kwalifikacje naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę strony internetowej oraz zaproponujemy optymalne rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać świetnie zrobioną firmową witrynę internetową. Bardzo istotna jest jej właściwa obsługa, aby wszystko ciągle sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Kiedy zdarzy się owa potrzeba, to zmienimy stronę internetową w odniesieniu do zmiany szaty graficznej, całokształtu i łatwości w użyciu. Bez wahania zrealizujemy różne naprawy, gwarantując docelowo kompleksową optymalizację strony internetowej. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Odpowiadamy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga