Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Brzeg

Obszar usług: Brzeg, Skarbimierz, Grodków, Lewin Brzeski, Lubsza, Olszanka.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w sieci. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich potrzeb narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza usługa była nieustannie dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez różnicy, w jakiej branży działacie i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na zakodowaniu źródła strony www w taki sposób aby wyświetlała się dobrze na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność strony omawiana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po ukończeniu dostosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce ponieważ są wdrażane solidnie i zgłaszane tuż po wykonaniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna jest we wszelkim calu dobrana do specjalności działalności i grupy docelowej, pod jaką jest tworzona. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami zagadek. To owocna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Brzeg

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod kątem ceny oraz jakości portale. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od wielu czynników. Te najistotniejsze z nich wypisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego warto skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej precyzyjnego obliczenia kosztu stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy, spełniają w pełni wymogi odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą ogromnie znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Przemyślanie zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to tworzymy też bez wersji edytowalnej. Po wykonaniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie wyczekiwane korzyści pod postacią: większych wyświetleń strony, sprowadzeniu kolejnych kontrahentów oraz zleceń. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Brzeg

Czy masz już swoją stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się dojść gdzie leży przyczyna problemu. W zakres naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania i nie zawsze jest warta. Czasami lepiej zrobić portal od nowa zaoszczędzając czas oraz środki pieniężne. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Bardzo często bywa jednak tak, że nasza strona www się po prostu postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego też oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa witryny www może okazać się niekorzystna. Zatem zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji i naprawy witryny www znacząca jest również obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej produktywność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Brzeg

Filarem efektywnej widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już z początku jej tworzenia, aby zapobiec na przyszłość niepotrzebnych środków pieniężnych. Bardzo często kontrahenci zgłaszają się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania portalu, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należałoby uczynić aby udoskonalić jej efektywność oraz pozycję w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z fundamentalnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty i artykuły wykorzystując kombinację strategicznych słów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Brzeg

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia portalu www warto przede wszystkim wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem portalu, a łatwością w obsłudze. Klienci, jak też wykonawcy, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową sprawą jest skupienie się na wyglądzie witryny. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć kłopotu z zauważeniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci dodatkowo zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony programistycznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji strony www, ale również i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych usług. A więc w przypadku gdy masz odczucie, że Twoja witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł idealny moment, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla was usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu www w wynikach wyszukiwania Google. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa zabrać się za działania. Nierzadko potrzebny jest kompletny remont, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w sieci i nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Do tego często zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, fotografii czy tekstu. Rozsądnie jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga