Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Kolbuszowa

Obszar usług: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Niwiska, Raniżów, Dzikowiec.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym obszarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wytyczne określane przez wyszukiwarkę internetową Google, co zapewnia im wysoką widoczność w wyszukiwarce internetowej.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i większe przedsiębiorstwa, dzięki tym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił gruntownie metody funkcjonowanie wielu firm konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Notabene, poprzez działalność w internecie, jest duża szansa pozyskać o sporo więcej interesantów naszych towarów a także usług.


Już od teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności. Zwiększenie widoczności w internecie pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji gotową witrynę internetową tak, aby była wizytówką Twojej działalności w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania strony internetowej, polegająca na samoistnym dopasowaniu się struktury strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana strona internetowa, powinien szybko zorientować się w jej budowie, i bez najmniejszych kłopotów odnaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu takie uskutecznienie witryny www, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na wybrane frazy i słowa kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych modyfikacji, witryna internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać kontrahentów, potrzeba Tobie więcej aniżeli tylko dobrych produktów oraz profesjonalnej obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu internetowego jest właśnie firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz skutecznie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej i wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do poprawy ilości kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kolbuszowa

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje szybkie, mobilne i schludne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru skomplikowania zlecenia, i co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić do jej ukończenia. Sugerujemy także skorzystać z naszego formularza do wyceny strony, dostępnym na naszej stronie, by wyliczyć od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza dostosowany do branży oraz charakteru firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony www w następnej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie kontrahenta możemy także zakodować stronę www w wersji bez edycji treści CMS. Gwarantowana również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, co jest fundamentem indeksacji strony w wyszukiwarce Google i wyraźnym sygnałem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec dostajesz profesjonalny, schludny i funkcjonalny serwis www odpowiednio dopasowany do zakresu Twojej działalności. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kolbuszowa

Wizytówka strony w internecie posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by zwiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na najwyższym poziomie widoczności i zapewnić im sprawną pracę, potrzebna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów czy zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w sytuacji posiadania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dogłębny nieodpłatny audyt waszej witryny www, i możemy zaoferować najbardziej optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kolbuszowa

Optymalizacja SEO strony internetowej jest niezwykle koniecznym procesem, mającym wpływ na okazanie się na czołowej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez nas już we wczesnym etapie tworzenia witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Oferujemy także w 100% darmowy, solidny audyt strony www już funkcjonującej, umożliwiający odnaleźć wszystkie nieprawidłowości mające wpływ na jej złą indeksację w wynikach Google. W dalszej kolejności możemy przejść do optymalnych rozwiązań, aby Państwa strona firmowa funkcjonowała poprawnie. Również duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was artykuł na stronę www jest unikatowy, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Co ważne! Płacisz tylko raz za artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnorakich artykułów, budujących super zaplecze pozycjonerskie. Napisz do nas!Strony www Kolbuszowa

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie utworzona strona www wyróżni Twoją firmę w odniesieniu do konkurencji oraz doprowadzi do odniesienia znacznych efektów widoczności w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki powinna pełnić dana strona oraz rzeszy klientów, do których chcielibyśmy dotrzeć. Następnie określamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie www, tak aby były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał jasne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia i galerie podnoszą zalety estetyczne witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Układ i kolorystyka zapewniają przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane i oryginalne. Kierujemy się prostotą i prawidłową optymalizację strony internetowej, co w każdym calu spełnia wszelkie wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby nie zostać w tyle za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, ażeby ich witryny www były w pełni dobrym narzędziem reklamowym. Od kiedy dysponujesz już swoją stronę oraz zaczynasz zdawać sobie sprawę, iż Twoja witryna www przestaje działać dobrze, to warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalność naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej nowego i świeżego wyglądu, w sam raz do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny www i doradzimy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy mieć doskonale zrobioną firmową stronę www. Bardzo istotna jest jej odpowiednia obsługa, by wszystko bez przerwy sprawnie działało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Gdy tylko zdarzy się owa potrzeba, to zmienimy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy graficznej, struktury i właściwości. Bez wahania zrealizujemy wszystkie naprawy, gwarantując w efekcie końcowym kompleksową modernizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga