Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Sanok

Obszar usług: Sanok, Besko, Bukowsko, Komańcza, Tyrawa Wołoska, Zagórz, Zarszyn.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w Internecie. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza oferta była permanentnie udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!




PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSL



Zamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na zakodowaniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się dobrze na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność strony ustalana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po oddaniu przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się expressowo w Google z uwagi na fakt iż są wdrażane poprawnie i zgłaszane tuż po uruchomieniu projektu do indeksacji Google za pomocą mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas praca jest we wszelkim calu dostosowana do sfery branży i grupy finalnej, dla jakiej jest opracowywana. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami tajemnic. To efektywna kompozycja wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Sanok

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem kosztów oraz jakości wizytówki stron www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu czynników. Podstawowe z nich rozpisaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu wyceny, z którego należałoby skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej szczegółowego podania kosztu stworzenia strony www. Strony, które tworzymy, spełniają w pełni warunki prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezmiernie ważną pod kątem widzenia Google. Starannie zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy też bez wersji CMS. Po ukończeniu projektu dostajesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie wyczekiwane korzyści pod postacią: większych wyświetleń strony, przyciągnięciu nowych partnerów biznesowych oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Sanok

Czy użytkujesz już swą stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się ustalić gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W zakres naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania i nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie o wiele prościej zaprojektować stronę www od nowa oszczędzając czas i środki. Praktycznie wszystko zależy od jej wykonania. Często bywa jednak tak, iż nasza witryna www najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje odświeżenia, toteż wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja strony może okazać się niekorzystna. Zachęcamy do kontaktu z nami celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy portalu istotna jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej sprawność i konkurencyjność. Niezwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Sanok

Warunkiem efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już w początkowej fazie ich tworzenia, aby uniknąć w przyszłości zbędnych nakładów pieniężnych. Często kontrahenci zgłaszają się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją witryny, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należałoby zmienić aby podciągnąć jej kondycję oraz pozycję w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem głównych wyrazów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system użycia tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Sprawdź to!



Strony www Sanok

garść niezbędnych informacji!



Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania portalu www należy przede wszystkim wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej stroną wizualną, a użytecznością. Kontrahenci, jak również sami wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów istotną rzeczą jest skupienie się na oprawie portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć dylematu z ustaleniem do czego odnosi się witryna, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy poza tym przywiązują uwagę na solidność wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz prawidłowej optymalizacji witryny, lecz i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszej oferty. A więc w przypadku kiedy masz odczucie, że Wasza witryna nie działa prawidłowo, to przyszedł zasadny czas, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla was usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wyszukiwarkach. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji podjąć działania. Czasem potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci i nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły często zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, fotografii czy treści. Mądrze jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!




PRZEKAŻ DALEJ:




Aktualności z bloga