Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Gliwice

Obszar usług: Gliwice, Knurów, Pyskowice, Gierałtowice, Pilchowice, Rudziniec, Sośnicowice, Toszek, Wielowieś.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z expresową widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych metod, które pozyskają dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w Internecie. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy profesjonalne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza propozycja była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, w jakiej branży działacie i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony www polegająca na ułożeniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wczytywała się idealnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po przekazaniu dostosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się bardzo szybko w wyszukiwarce Google ponieważ są projektowane profesjonalnie oraz zgłaszane zaraz po skończeniu portalu do indeksu Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie dostosowana do obszaru branży oraz grupy finalnej, dla jakiej jest opracowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To owocna mieszanka wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Gliwice

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie ceny oraz jakości serwisy. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu aspektów. Najważniejsze z nich przedstawiliśmy w formie zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego oraz bardziej doprecyzowanego wyliczenia kosztu wykonania strony www. Serwisy, które projektujemy, spełniają w pełni zasady poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wielce znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek internetowych. Przemyślanie wykonana i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to wykonujemy też bez wersji edycją treści strony. Po skończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa oczekiwane profity w postaci: większej liczby odsłon, sprowadzeniu dodatkowych kontrahentów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Gliwice

Czy dysponujesz już swą stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się wyjaśnić gdzie leży powód problemu. W skład naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie znacznie lepiej zrobić portal www od nowa zaoszczędzając czas i środki finansowe. Prawie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Z reguły jest jednak tak, że nasza www się po prostu postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego również wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja strony może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy zatem do kontaktu z nami celem ustalenia szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy witryny znacząca jest też obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej efektywność i konkurencyjność. Koniecznie namawiamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Gliwice

Warunkiem efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już w początkowej fazie ich projektowania, tak aby zapobiec w przyszłości późniejszych nakładów pieniężnych. Wielokrotnie klienci zgłaszają się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania portalu www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba uczynić aby ulepszyć jej efektywność i widzialność w Google. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z najważniejszych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem ważnych wyrazów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Wypróbuj to!Strony www Gliwice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu strony warto w szczególności zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem, a łatwością w obsłudze. Klienci, jak też projektanci, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na oprawie projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć problemu z określeniem do czego odnosi się strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy oprócz tego skupiają się na dokładności wykonania od strony technicznej, aby dana strona pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i prawidłowej optymalizacji witryny, lecz i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszej oferty. A więc w wypadku gdy masz przeczucie, że Państwa strona www nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł odpowiedni czas, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla was usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwarek. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji wziąć się do działania. Często konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już własną stronę (bądź strony) w sieci i nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły systematycznie zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy treści. Bardzo dobrze jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga